• Свеж
Будење Бебе Дете Бебе Момче Летна Облека Краток Ракав Маица Врвот Шорцеви Месеци Момчиња Облека Во Собата

Будење Бебе Дете Бебе Момче Летна Облека Краток Ракав Маица Врвот Шорцеви Месеци Момчиња Облека Во Собата

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Детско Момче Летна Облека Одговара Кокос Писмо Печатење Краток Ракав Екипажот Вратот Маици и Еластична Половината Шорцеви 2 парчиња Во собата. Табела со големина : (см/инч). Големина(см)tttttttt. 70 Ttops Должина : t30t Bust : t48 Tpant Должина : t22 tadvisted Возраст : t0 - 3 Месеци. 80 t Tops Должина : t32t Bust : t50 Tpant Должина : t24 tadvisted Возраст : t3-6 Месеци. 90 t Tops Должина : t34t Bust : t52 Tpant Должина : t25 tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 100t Tops Должина : t36t Bust : t54 Tpant Должина : t26, 5tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. 110t Tops Должина : t38t Bust : t56 Tpant Должина : t28 tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. Големина (инч)tttttttt. 70 Ttops Должина : t11, 81 t Bust : t18, 90 Tpant Должина : t8, 66 tadvisted Возраст : t0 - 3 Месеци. 80 t Tops Должина : t12. 60 t Bust : t19. 69 Tpant Должина : t9. 45 tadvisted Возраст : t3-6 Месеци. 90 t Tops Должина : t13. 39 t Bust : t20. 47 Tpant Должина : t9. 84 tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 100 t Tops Должина : t14. 17 t Bust : t21. 26 Tpant Должина : t10. 43 tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. 110t Tops Должина : t14. 96 t Bust : t22. 05 Tpant Должина : t11. 02 tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. Спецификација : . Име : Детско Бебе Момче Облека Во Собата. Пол : Бебе Момчиња. Материјал : Мешавина Од Памук. Должина на ракавот : Краток Ракав. Шема : Писмо, Кокос. Содржина На Пакетот. 1x Врвови + 1x Шорцеви. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Ветување . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : бебешката облека е изработена од памучна мешавина, ултра мека, пријателска за кожата, издржлива и не е лесна за деформација, добра дише и удобна за носење. ДИЗАЈН : облека за мали деца, облека за новороденчиња, блузи за бебиња користат букви, кокосово печатење, врат на екипажот, дизајн на кратки ракави, одговара на еластични шорцеви за половината со цврста боја, шик и стилски. РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ : Одлична облека за бебиња за роденденски подароци, забави и семејни денови. Убаво за реквизити за фотографија и одмор. Удобно за носење дома и играње на отворено. ГОЛЕМИНА : 0-3 Месеци, 3-6 месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во опис, изберете ја вашата нормална големина или една големина нагоре. ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 1x врвови + 1x шорцеви. Измијте нежен циклус ладно со слични бои/не избелувајте и исушете ниско/железо ниско кога е потребно.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Црвена Кралица Навлака За Јорган-Со Кутии За Перници Топла Продажба Печатење На Цвеќе Мека Покривка За Јорган Црвена Роза Постелнина

Детали за производот Роуз Јорган Покритие Постелнина Постелнина Постави Цвеќе Тема Шема Цветни Печате�

DEN 0.33

Азриски Летни Фустани, Плус Големина Женски Фустан Дозвола Жени Лето Долги Ракави Цветни Печатени Обични О-Вратот Крпеница Фустан

Жени Лето Долги Ракави Цветни Печатени Обични ОВратот Крпеница Фустан макси Фустан информации За Произ

DEN 0.67

Вафли Женски Тенкови Блузи Против Вратот Лето Тенок Тенок Тренинг За Истегнување Врвови Без Ракави Ребрести Тркачки Блузи Теал

Нашите фитинг обични врвови, можат да носат со фармерки / хеланки за секојдневен изглед, или со вашите шо

DEN 215.84

Ројалов Женски Печатени Широки Панталони За Нозе Лежерна Права Нога Панталони За Истегнување Со Висок Струк Панталони За Истегнување

Големина : С Половината : 7298см / 28,3538,58" колк : 114см / 44,88" Должина : 108см / 42,52"Големина : М Половината : 76102см / 29,9

DEN 3.00