• Свеж
Данскин сега женски печатен капри легин

Данскин сега женски печатен капри легин

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Овие дански сега женски печатени хеланки на Капри се совршени за жена. Носете ги за време на тренингот, додека трчате работи, или дури и додека спиете. Тие имаат својства за влага за влага и скриени џебови на лентата за половината за да ги држат клучевите. Овие панталони ја обезбедуваат таа дополнителна удобност што ви треба. Изберете од разновидни бои. Данскин сега женски печатени хеланки Капри : 94% полиестер/6% спандекс. Еластичен опсег на половината. Скриен џеб на половината. Опремени. Треперење на колена. Должина на капри. Влага за губење. Машинско миење ладно.

Детални спецификации

Додатоци на производи