• Свеж
Неговиот и Нејзиниот Нерѓосувачки Челик 3. Кт Цз Невестински Сет и Машки Титаниум Свадба Бенд Женска Големина Машка големина 07

Неговиот и Нејзиниот Нерѓосувачки Челик 3. Кт Цз Невестински Сет и Машки Титаниум Свадба Бенд Женска Големина Машка големина

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Машки Прстен Унисекс двобоен цврст титаниум удобност одговара свадба бенд. Изработен од цврст титаниум со висококвалитетно црно јонско позлата. Овој Прстен прикажува 9 тркалезни брилијантни исечени кубни цирконски камења во поплочен амбиент. Нашите камења се направени со највисок квалитет, се сечат до совршенство и покажуваат неверојатна јасност,! Внатрешноста на бендот е малку заоблена за да обезбеди удобно вклопување. Женски Прстен Изработен од цврст хируршки нерѓосувачки челик и без позлата. Ангажманот прикажува 2.04 кт (8мм) кружен исечен кубен цирконски централен камен во поставка за наклон, акцентиран со 18 тркалезни исечени камења во поставка за поплочување. Вкупната приближна дијамантска еквивалентна тежина е 3,25 карати. Нашите камења се направени со највисок квалитет, се сечат до совршенство и покажуваат неверојатна јасност,! Накитот од нерѓосувачки челик 316 е многу издржлив и никогаш нема да оксидира.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Шеќер Череп Јорган Капак Постави Кралот Големина, Црвена Роза Череп Утешител Покритие Сет, Тиква Фенер Ноќта На Вештерките Постелнина

Опис На Производот За АЦЕМ АЦЕМ е подбренд НА ГДАКЕ Нашата компанија има продавници Во Амазон и Вол Март

DEN 559.84