• Свеж
Вистлер З-31рв Радарски Детектор

Вистлер З-31рв Радарски Детектор

DEN 7999.20

Од стока
Во магацинот

ЛАСЕРСКИОТ Радарски Детектор Z-31 RW има вграден GPS што значи дека ќе алармира за локациите на камерата со црвено светло и брзина во САД и Канада. Внатрешната база на податоци може да се ажурира преку вклучениот USB кабел. Z-31 RW е исто така двојазичен, така што можете да изберете од англиски или шпански за да добивате гласовни и текстуални предупредувања. Овој детектор со високи перформанси нуди најнова технологија за борба против лажните предупредувања, вклучувајќи го и Нашето Отфрлање На Сигналот За Проток на Сообраќај и Отфрлање На Сензорот за Нарушување На Теренот. Ова се фенси имиња, но едноставно кажано, тие препознаваат предупредувања кои доаѓаат од други извори освен полицискиот радар за брзина. Вистлер З-31РВ Премиум Ласерски Радарски Дектектор.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Летни Резервоари За Жени Трендовски Врвови Со Туники Со Кратки Ракави Со Тркалезен Врат Плус Големина Глуварче Вежбајте Облека

Големина : С САД : 6 ЕУ : 10 ВЕЛИКА британија : 36 ракав : 17см / 6.69" Биста : 96см / 37.80" Должина : 66см / 25.98"Големина : М

DEN 224.64

МАРКИЗА ГРАУДАЦИЈА ПРСТЕН КЛАСА ПРСТЕН Година 14К Бело Злато Дипломирање Прстен Со Аметист Маркиза ЦЗ Џејмсјени Класа На Големина

ДАЛИ ВИ Е ПОТРЕБНА ДРУГА ГОДИНА? САМО НАРАЧАЈТЕ ГО ОВОЈ ПРСТЕН И ИСПРАТЕТЕ НИ ПОРАКА ИЛИ ЈАВЕТЕ НИ СЕ > Д�

DEN 1.00