• Свеж
Docooler Паметна Камера 1080p Домашна Камера Со Навалување За Откривање На Ноќно Движење 350° За Бебе Милениче Постари

Docooler Паметна Камера 1080p Домашна Камера Со Навалување За Откривање На Ноќно Движење 350° За Бебе Милениче Постари

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена. Карактеристики : . Вграден микрофон, звучник, интелигентно намалување на бучавата, двонасочен глас во реално време . 1080п Камера : 1080п пикселна леќа, со голема решетка, доводот ја множи сликата со целосна боја, секоја рамка е добра и јасна. Далечински управувач НА АПЛИКАЦИЈАТА, вертикална : 90°, хоризонтална : 350°. Притискање на алармот за откривање движење, кога се менува екранот, информациите за алармот се испраќаат до мобилниот телефон во реално време. Поддршка за складирање на картички и облак складирање, репродукција на видео во секое време, насекаде, никогаш не пропушти . Спецификации : . Точка : Паметна Камера. Главна Боја : Бела. Камера : 1080п. Главен Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Големина на предметот : 10*8,6 см. Големина на пакетот : 9*9*14.8 км. Тежина на пакетот : 255гр. Пакет Листа : . 1* Паметна Камера. 1* Кабел За Полнење. 1* Вграден микрофон, звучник, интелигентно намалување на бучавата, двонасочен глас во реално време . 1080п Камера : 1080п пикселна леќа, со голема решетка, доводот ја множи сликата со целосна боја, секоја рамка е добра и јасна. Далечински управувач НА АПЛИКАЦИЈАТА, вертикална : 90°, хоризонтална : 350°. Притискање на алармот за откривање движење, кога се менува екранот, информациите за алармот се испраќаат до мобилниот телефон во реално време. Поддршка за складирање на картички и облак складирање, репродукција на видео во секое време, насекаде, никогаш не пропушти рамка.

Детални спецификации

Додатоци на производи