• Свеж
Fsqjgq Женски Шорцеви Лесни Женски Шорцеви Обични Жени Чипка Плус Големина Јаже Вратоврска Шорцеви Јога Спортски Панталони Хеланки Панталони Мулти-Боја М

Fsqjgq Женски Шорцеви Лесни Женски Шорцеви Обични Жени Чипка Плус Големина Јаже Вратоврска Шорцеви Јога Спортски Панталони Хеланки

DEN 302.24

Од стока
Во магацинот

Сезона : четири сезонски прилики : Дневна Големина : S, M,L,XL,XXL,XXXL, XXXXL, (1 инч= 2,54 см). Големината Е азија големина. Ве молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ве молиме изберете го дизајнот на : еластичен појас со среден пораст за растегливо вклопување, шуплива чипка,џебови од двете страни.може да гарантира дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.чевли, чевли на табла, итн.; и погоден за соодветен стил на слободно време, моден стил, спортски стил, стил на едноставност,ретро стил и други стилови што ви се допаѓаат материјал : Полиестер,чипка : Мода, Каузалур шорцеви се многу разноврсни, можете со палто, Маица, Спортски материјал : полиестер.Материјалот е лесен, тенок и супер мек, што ве прави удобни и ладни цел ден.пролет, fall и зима.Забелешка : Дуето комбинирајте со врвови, маици и сандали за да создадете модерен изглед за декорација : Тип На Шема на Чипка : цврста големина според нашата табела со големини.Информации за производот : Пол : женска секојдневна облека, работа, запознавање, спорт, училиште, работа, улица итн. Лесно е : Одговара на големината за можни физички разлики помеѓу различни монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет.Дебелина : Стандардниот Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Женски панталони Тренинг Долги Шорцеви За Жени Кратки Фустани За Жени Летни Плажи Со Долги Ракави Кратки Шорцеви За Жени Плус Големина Долна Облека Кратки Жени табела со Големина на Кошула со Копчиња надолу : . Големина : С Половината : 64см-68см/25.20"-26.77" : 88см-92см/34.65"-36.22" Должина : 35см/13.78"Големина : М Половината : 68см-72см/26.77"-28.35" : 92см-96см/36.22"-37.80" Должина : 36см/14.17"големина : l половината : 72cm-76cm/28.35"-29.92" : 96cm-100cm/37.80"-39.37" должина : 37cm/14.57"големина : xl половината : 76cm-80cm/29.92"-31.50" : 100cm-104cm/39.37"-40,94" должина : 38см/14,96"големина : ххл половината : 80см-84см/31,50"-33,07" : 104см-108см/40,94"-42,52" должина : 39см/15,35"големина : хххл половината : 84см-88см/33,07"-34,65" : 108см-112см/42.52"-44.09" должина : 40см/15.75"големина : ххххл половината : 88см-92см/34.65"-36.22" : 112см-116см/44.09"-45.67" должина : 41см/16.14"големина : ххххл половината : 92см-96см/36.22"-37.80" : 116см-120см/45.67"-47.24" должина : 42см/16.54" ✿ мека ткаенина : 100% Полиестер, еластичност, мека, растеглива, мала тежина и удобна, дише. ✿ Дизајн Поени : стилот на Шорцеви со еднобојни /Печатени Врвки за Влечење се посебен дизајн за вас, љубовен подарок за мама жени или роденденски подарок божиќни подароци за сопруга девојка. Широките и удобни шорцеви нозе можат да ви донесат совршено искуство со носење. ✿ Функција : среден/висок еластичен појас за еластично вклопување, странични џебови, Основни Цврсти, Прилагодливи врвки за влечење на половината. ✿ Соодветни прилики : Костум за секојдневен, плажа, дом, датум, прошетка по улица, шопинг, забава, клуб, патување. ✿ Нега на облека : машинско перење/миење раце и сушење на воздух. Без белило!!Внимателно проверете ги нашите информации за сликата на табелата со големини пред Да нарачате Жици За Влечење Шорцеви Жени.Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини на сликата пред да ја купите.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Idea4Wall Рамка на платно уметнички wallид декор фаланопсис орхидеја цветна цветна фотографија минимализам модерна блиска драматична

За нас : Idea4 Wall, како професионален производител на украси за домови, е специјализиран за висококвалитет�

DEN 3.33

Мажи кошули Свети Патрик, печатено случајно копче за краткорочно копче надолу по хавајски кошули, обични кошули подарок за мажи

Спецификација : Бренд : Bextsrack Стил : Обичен, гроздобер Тип на ракав : краток ракав Јака : шири јака Тип на и�

DEN 457.44

Манксиво лепило лента за лента за хартија за лепење декоративни налепници решетка Материјал лента за училишни материјали Граница

Решетка лента за хартија Декоративни налепници Решетка Материјална лента за училишни материјали за де�

DEN 0.33