• Свеж
Баок домашен декор Мали Зелени Камења Полирани Речни Карпи за Украсни Аквариумски Чакал Камења За Сукуленти Во Саксии Бонсаи Терариум Самовила ГРАДИНА САМОДОВЕРБ

Баок домашен декор Мали Зелени Камења Полирани Речни Карпи за Украсни Аквариумски Чакал Камења За Сукуленти Во Саксии Бонсаи

DEN 238.08

Од стока
Во магацинот

Мали Зелени Камења Полирани Речни Карпи за Украсни Растенија Аквариумски Чакал Камења За Растенија Во Саксии Сукуленти Бонсаи Терариум Самовила ГРАДИНА DIY Проект 100gfeactures : МАЛИ ПРИРОДНИ КАМЕЊА - овие природни речни карпи се лесно полирани за мазен ефект. Тие се 100% природни, камења и ќе траат долго без да избледат, додавајќи природна и уникатнаesетика на вашиот пејзаж и градина. Декоративни Растителни Карпи : Мазниот декоративен камен може визуелно да ги надополни растенијата и да обезбеди заштитна обвивка околу нив. Карпите и растенијата се идеален натпревар. Совршен за дизајн на цвеќиња, терариум, бајковита градина и други самостојни проекти. Алтернатива на прекривка : мека прекривка од камчиња во внатрешни или надворешни градинарски кревети, обезбедува добра дренажа и го ограничува растот на плевелот. Совршен за внатрешна и надворешна употреба. ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА-одличен додаток на вашите растенија во саксии, цветни аранжмани, полнила за вазни, терариуми и аквариуми. Овие украсни камења може да се користат како за вашите мали градинарски кревети, покривка за земја, градинарски фонтани и многу други области. ЛЕСЕН за УПОТРЕБА - нашите премиум камења се добро спакувани во вреќа за запечатување за повеќекратна употреба, лесна за отворање и затворање со секоја употреба. Едноставно отстранете го горниот дел од торбата и потоа повторно затворете го. Содржи : Едно пакување од 100гр кршен камен домашен декор. Декоративни Камења.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Жените Паѓаат Кошули Со Долги Ракави Денот На Вљубените Кријат Стомачна Туника Мода Копче Надолу Врвови Симпатична Тече Хенли

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жените Паѓаат Туника Блуза, Жени Лабава Блузи, Жени Обични �

DEN 329.12

Јуелијанкси Женски Дуксери Жени Со Долги Ракави Преголема Половина Патент Пуловер Дуксер Дуксер Џемпер Трендовски Есенски Алишта

Жени Со Долги Ракави Преголема Половина Патент Пуловер Дуксер Дуксер Трендовски Есенски Алишта Матери�

DEN 447.84