• Свеж
Контролер Додатоци, Палецот Костец За Пс Контролер Точни Шупливи Финост ЗА ПС Контролер За Игра Зелена

Контролер Додатоци, Палецот Костец За Пс Контролер Точни Шупливи Финост ЗА ПС Контролер За Игра Зелена

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Контролер Додатоци, Палецот Костец ЗА PS5 Контролер Точни Шупливи Финост ЗА PS5 Контролер За Игра Зеленостспецификација : Тип На Ставка : ? ??Контролер Додатоциматеријал : Апсаприменлив Уред : ЗА PS5 безжичен контролер. Список на пакети : 1 x Декоративна Предна Плоча4 x Зафат На Палецот овој панел е специјално дизајниран ЗА PS5 контролер, кој совршено се вклопува со рачката. Точната технологија за вдлабнување носи добар допир, со што ви дава пријатно искуство со игри. Изработен од издржлив материјал без СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, овој додаток за конзола за игри е со добра издржливост и цврстина. Рачките на палецот со различна висина задоволуваат различни потреби, така што нема потреба да се грижите за консумирање аналогни џојстици.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Машки Кошули Со Копчиња Надолу Апстрактна Уметност Кошула За Фустан Со Кратки Ракави Секојдневни Хавајски Летни Кошули На Плажа

Мажите Кошула Краток Ракав Копчето Надолу Кошула Материјал : Лесен, Брз Сув, Без избледување, Без смалув�

DEN 299.04