• Свеж
Cali_store Бебе Девојка Чевли Дете Патики Чевли За Девојки Симпатична Трчање Одење Обични Чевли Црна, 12

Cali_store Бебе Девојка Чевли Дете Патики Чевли За Девојки Симпатична Трчање Одење Обични Чевли Црна, 12

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Модерни Пролетни И Летни Деца Спортски Момчиња И Девојчиња Чевли Со Дебел Ѓон Без Лизгање за Тинејџерки Опис : . Пол : Девојки. Горниот Материјал : СТП. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза, Секојдневен, Елегантен. Стил На Пети : Кружен Прст. Висок Стил На Пета : Ниска Пета. Тип На Затворање : Чипка Нагоре. Чевли Пета Висока : 2,5 см/0,98". Висина на платформата : 1,5 см/0,59". Пакет : 1 Пар Детски Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. Удобен дизајн за затворање на прицврстувачот со кука и јамка за лесно вклучување и исклучување. Гумени стапала, спречуваат лизгави и отпорни на абење, удобни и елегантни. Имитирајте модел на стапало, означете преглед, не лесно деформиран, ефикасно заштитете ги растечките стапала на децата, совршени за секојдневна употреба, одење, трчање, патување итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи