• Свеж
Возачот Левата Страна Влезната Врата Прозорецот Вратата Стакло Компатибилен Со Нисан Максима Врата Седан 1989-Модели

Возачот Левата Страна Влезната Врата Прозорецот Вратата Стакло Компатибилен Со Нисан Максима Врата Седан 1989-Модели

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Возачот Левата Страна Влезната Врата Прозорец Врата Стакло Компатибилен Со Нисан Максима 4 Врата Седан 1989-1994 Модели Компатибилни Модели : 1989-1994 Максима 4 Врата Седан. Детали За Стакло : Калено Стакло. Стаклена Локација : Влезната Врата Од Левата Страна ( се Тркала нагоре и надолу ).

Детални спецификации

Додатоци на производи