• Свеж
Машка Јакна - Лесен Машкиumn И Зима Топол Долг Ракав Стојат Јака Отворено Јакна Памук Мулти Џеб Палто

Машка Јакна - Лесен Машкиumn И Зима Топол Долг Ракав Стојат Јака Отворено Јакна Памук Мулти Џеб Палто

DEN 463.68

Од стока
Во магацинот

Големина : XXL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 121cm/47.64" Рамо : 51.5 cm/20.28" Ракав : 69cm/27.17" Должина : 72cm/28.35" Големина : XXXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 125cm/49.21" Рамо : 52cm/20.47" ракав : 70СМ/27.56" должина : 73см/28.74" големина : ххххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 Биста : 129см/50.79" рамо : 53см/20.87" Ракав : 71СМ/27.95" ДОЛЖИНА : 74см/29.13" големина : хххххл сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 биста : 133СМ/52.36" рамо : 55см/21.65" ракав : 73см/28.74" должина : 76см/29.92" големина : ххххххл сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 БИСТА : 137СМ/53.94" рамо : 57см/22.44" ракав : 75см/29.53" должина : 78см/30.71" машки warm и зима топол долг ракав стојат јака отворено јакна памук мулти џебови мантил карактеристики : машина за перење Новиот Ракав За Облека е нормален не отсечен. Полиестер, памук. Мека, Удобна,Светла боја, Истегнувањеглавата на патентот е лево. Стилски дизајн на стоечка јака и целосен патент.Овие кошули се многу меки, удобни и ласкави! Покажете ја вашата љубов кон и преку нашите кошули. Се надеваме дека ќе можеме да ги охрабриме другите и да им дадеме одредена позитивност во ова време. Идејата за подарок За Христијански Благодарност И Луѓе Кои Го Сакаат, Бог, Христос.За Големината : Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Табелата Со Големини На Сликата На Производот! Повеќе информации за големината ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата, препорачајте 1 2 големина нагоре. Сезона : Лето, Пролет, Fall, Зимски Пол : Менматеријал : Памук, тип на полиестерпетер : Боја На почвата Должина На ракавот : Долга Јака : Дебелина : редовна ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Удобна Квалитетна Конструкција : Надворешна обвивка конструирана со помош на мека издржлива лесна мешавина од полиестер/спандекс која е и отпорна на вода и ветер. Поставата врзана со мек четкан полиестер за дополнителна удобност. Активен Дизајн : Ткаенина помешана со помош на спандекс влакна што и дава на јакната мало истегнување што му овозможува да се движи со вашето тело, правејќи активности како трчање, пешачење, двор или што било што може да ви биде многу полесно да правите на отворено. Интуитивна Алатка : Целосно патенти до штандот јака заштита на вашето тело и вратот од елементите. Вклучува и прилагодливи велкро манжетни и жици на половината за поприлагодливо вклопување и дополнителна заштита. Карактеристики 5 надворешни џебови обезбедени со патент на страната и левиот граден кош, како и внатрешен џеб на градите со велкро затворање. Употреба Во Текот На целата година : Оваа јакна изолира во студеното време користејќи сопствена топлина на телото, но сепак ткаенината што дише ве спречува да се прегреете на повисоки температури. Совршен за студена летна ноќ или студен зимски ден. Достапно Е Машинско Перење.

Детални спецификации

Додатоци на производи