• Свеж
Шорцеви За Жени Обични Лабави Шорцеви Вертикални Ленти Еластични Шорцеви За Половината Секојдневни Панталони,Морнарица, Л

Шорцеви За Жени Обични Лабави Шорцеви Вертикални Ленти Еластични Шорцеви За Половината Секојдневни Панталони,Морнарица, Л

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Женски Обични Лабави Вертикални Ленти Еластични Половини Шорцеви Обични Панталони. Карактеристики : . 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни и ве одржуваат витки. 3.Совршен Натпревар со вашите омилени шорцеви,хеланки, тексас фармерки итн 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5. Големината е нормална големина, можете да ја купите во вашата нормална големина . Сезона : Зима. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Решетка. Стил : Секојдневен,моден. Должина на ракавот : Целосна. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : подебели. Како да се мие : Рачно перење или машинско перење. Што добивате : 1пц Жени Кратки панталони. Нашата Продавница обезбедува многу видови блузи за кошули : како што се црвена кошула со долги ракави женски кошули големи и високи кошули за машки кошули со долги ракави кошули за женски кошули со долги ракави женски дуксери. Ние дизајнираме повеќе стилско палто за нашата кралица, исто како : плетете кардиганкаваи кардиган виолетови кардигани за женкардиган за менкардиган за девојкибожиќен кардиган за женкаоблен кардиган. Какви Панталони трчаме? Можете да ги најдете како што следува : црвени фармерки црни искинати фармерки фармерки со бавен пораст сини фармерки менсилвер фармерки жениблек јеапан јакни црни фармерки одблесокот фармерки. Ако сакате да Одите На Состанок или забава, можете да го најдете стилот на фустанот што ви се допаѓа : свечени шалови и обвивки за вечерни фустани женски фустани црн корсет фустанбургундски фустан за женибожиќни фустани за женскиатин фустанплус големина фустани за свадбен гостин. Кога ќе дојде студеното време, како зимата, набавете Ги Јакните и Кардиганот за загревање : женски џемпер елек симпатична џемперсред џемпер џемпер за врат за жени и џемпер со црни пруги за жени џемпери со менскелет џемпер долг џемпер кардиган. снежни панталони жени/палацо панталони за жени/црни панталони за жени/работни панталони за жени/падобрански панталони/женски карго панталони.

Детални спецификации

Додатоци на производи