• Свеж
Дозвола Машки Кошули Краток Ракав О-Вратот Еднобојни Графички Отпечатоци Обични Маици Маици Маици

Дозвола Машки Кошули Краток Ракав О-Вратот Еднобојни Графички Отпечатоци Обични Маици Маици Маици

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Мажи Краток Ракав О-Вратот Печатени Боја Мода Повик Маица Блузи Блуза Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Блузи,Печатени,Секојдневна Маица,В-Врат,Модна Маичка,Краток Ракав ,Маица Со Пуловер, Секојдневни блузи,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза. 2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен.3.Маичката ја прави посекси и попривлечна за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Пролет,Лето Пол : мажи Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Обична должина На Ракавот : Кратка Должина : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што го добивате : 1 парче Врвна Големина Мека И Дише - машките мускулни маици се изработени Од квалитетен Полиестер, лесни и удобни, што ја отстрануваат влагата и дишат, издржливи за носење, Направете Да Се Изладите И Исушите додека Спортувате. Активен и Секојдневен - - - Дизајниран Со заоблен врат на екипажот на полите, цврсти бои, машката вградена маица ќе ви биде погодна интензивно вежбање и лесно совпаѓање за вас секојдневна облека. Опремен Дизајн На Вашето Тело - - - маичката за машка теретана доаѓа со кратки ракави и вграден дизајн на вашето тело, што ќе ги покаже вашите мускулни линии и резултатите од вежбањето во толпата и ќе ви овозможи слободно движење на тренингот. Соодветни Прилики - - - кошулата е совршена за вашиот тренинг или секојдневно носење во лето, како вежбање во теретана, бодибилдинг, кревање моќ, трчање, џогирање, кошарка и други активности на отворено. Модерна Облека за Совпаѓање - - - стилскиот дизајн е совршен за да одговара со вашата омилена облека, сандала. Кошулата е совршена за носење со фармерки, хеланки, шорцеви, секојдневни панталони, спортски чевли и едноставни додатоци. Правејќи да изгледате помодерно и елегантно. Повеќе - - - бејзбол маици тренингот тенок одговара маици за мажи тренингот маици за мажи памук бели маици за мажи маици за мажи кошули за големи и високи маици за мажи фустани кошули за мажи пакет бели маици за мажи моден пакет тренингот резервоарот блузи за мажи кошули за мажи со дизајни машки блузи маици за мажи графички дозвола продажба кошули за мажи дозвола продажба памук т кошули за мажи пакет маици за мажи пакет резервоарот блузи мажи црна бела резервоарот блузи за мажи 1 пакет кошули за мажи фас.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Автентицирани Користи СЕЛИН Селин Ѓердан Шестоаголна Ѕвезда Часовник Приврзок Женски Направени Во Италија Злато Додаток Синџир

Автентициран Користен Ѓердан СЕЛИН Селин Шестоаголен Ѕвезден Часовник Приврзок Женски Произведен Во И

DEN 0.33

Компресија Работи За Вреќа За Спиење Вреќа Водоотпорен Ултралесен Простор За Надворешно Складирање Пешачење Опрема За Заштеда

Опис100% сосема нов, висококвалитетен Материјал : Полиестеркол : сина / портокалова (по избор)Големина : S / M

DEN 431.84

Азриски Летни Фустани, Плус Големина Женски Фустан Дозвола Жени Лето Долги Ракави Цветни Печатени Обични О-Вратот Крпеница Фустан

Жени Лето Долги Ракави Цветни Печатени Обични ОВратот Крпеница Фустан макси Фустан информации За Произ

DEN 0.67

Стерлинг Сребро Во Сребро 14к Злато Црна Родиум Позлатени Свадба Бенд Ветување Прстен Удобност Одговара На Твое Засекогаш Врежани

Овој сребрен обичен бенд е совршен за одбележување на посебен момент или ден во вашиот живот Овој прсте�

DEN 1.67