• Свеж
Елитедеск Г Дома Бизнис Мини Десктоп, Wifi, Bluetooth, Победа Про) Со Мајкрософт Personal Dockztorm Центар

Елитедеск Г Дома Бизнис Мини Десктоп, Wifi, Bluetooth, Победа Про) Со Мајкрософт Personal Dockztorm Центар

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

ВЕЛЦТОРМ КОМПЈУТЕР продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отворија нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција и инсталирање на надградбите според рекламираните спецификации. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : HP Форма/Стил : Мини PCProcessor : 8-Ми Генерал Intel Core i5-8600 3.10 GHz Процесор (до 4.3 GHz, 9 MB Кеш, 6-Јадра, 6-Теми,) Меморија : 16 GB DDR4 SO-DIMMGraphics : Intel UHD 630 Интегрирана Графика,.Складирање : 2x1tb PCIe SSD (Диск Со Цврста Состојба) (2tb достапно складирање)Оперативен Систем : Windows 10 Pro-64 Display : Без Поврзување На Екранот : AC 9560, Bluetooth 5.0, Ethernet LAN (RJ-45)Порти/Слотови : , 6 USB 3.1 Gen2, 3 Дисплеј Порта (DP), USB 3.1 Тип-C Gen1, Без Оптички Диск, 1 x Слушалки/Микрофон Комбо Џекинпут/Излез : нема ВЕБ КАМЕРА, црна usb Тастатура, Usb Глушец, Батерија : 90w напојување, Други Карактеристики, Боја : црна тежина : 2,5 Lbproduct Димензии (Wxlxh) : 1 година производител гаранција од velztorm компјутер (професионално Надграден од VELZTORM КОМПЈУТЕР) мајкрософт 365 Лична 1 Година Претплата за 1 кориснички модел : qq2-01024model Број : Mc36512-Месечна Претплата Канцеларија Апликации 1tb Onedrive intel i5-8600 6-основни ПРОЦЕСОР. Интел УХД 630 Графика. 2x1 TB PCIe NVMe SSD (2tb достапно складирање). 16 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА. Виндоус 10 Про 64бит.

Детални спецификации

Додатоци на производи