• Свеж
Под Оклоп Риба Ловец Карго Шорцеви

Под Оклоп Риба Ловец Карго Шорцеви

DEN 319.52

Од стока
Во магацинот

УА бура технологија одбива вода без жртвување на дишењето.Материјалите отпорни на сол и хлор помагаат да се спречи избледување и абење во водата. Лесна,брза сува, 4-насочна конструкција на истегнување. Анти-мирисна технологија. УПФ 30+. Инсем : 10". 93% Полиестер/7% Еластан.

Детални спецификации

Додатоци на производи