• Свеж
Mega Constru Teenage Mutant Ninja Turtles Класичен серија Д -р Бакстер Стокман Мутаген канистер

Mega Constru Teenage Mutant Ninja Turtles Класичен серија Д -р Бакстер Стокман Мутаген канистер

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Создадете потеклото на Бакстер Флеј и мутирајте го во грозен, празен навивач! Потеклото на злобниот научник на желките се открива кога ја создавате оваа ужасна мутација! Изградете го манијакалниот лудак, а потоа мутирајте го од човекот да лета кога ќе разменувате класични додатоци, вклучувајќи дополнителни летачки раце, крилја и глава! Поврзете го Бакстер со позадината на градежните цевки со анимирани панели со анимирани серии со високи панели за да го создадете најрадикалниот приказ на желките! Идеално за возраст од 10 и повеќе години и мега конструкс тинејџерски мутант нинџа желки Класична серија Д -р Бакстер Стокман Мутаген Канистер : Возраст Опсег : 10y+. Една високо детална, хипер-артикулирана фигура на микро-акција Бакстер Стокман. Нашиот најистакнато дизајнирање на фигури до денес!. Изградба, '87 Анимирана серија со теми со теми со цевки, стол за покривање на сребрена шахта и панели за уметнички дела со висока рес. Додатоците се отстранливи и вклучуваат колекционерски канистер за мутаген, човечки раце и глава, дополнителни раце и глава и оружје со теми од карактер. Соберете и поврзете се со другите комплети на колекционери TMNT од Mega Construx. Изградете ја анимираната серија '87 и изградете над!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ауфмер Лето Копче Лабава Кошули За Мажи Дозвола Машки Повик Солидна Пресврт Патент Пуловер Спортски Краток Ракав Костум Продажба

Мажи Секојдневен Цврст Пресврт Пуловер Со Патент Спортски Костум Со Кратки Ракави : 1.It изработен е од ви

DEN 2.67

Враќања Женски Божиќен Дуксер Фустан Графички Принт Со Кружен Врат Женски Качулка Врвна Кошула Со Џебни Тинејџерски Скари Модна

Хапимо Ролбекс Женски Божиќен Дуксер Фустан Графички Принт Со Кружен Врат Женски Качулка Топ / Кошула С�

DEN 367.84