• Свеж
Фреска ФВН нано 23-3

Фреска ФВН нано 23-3

DEN 5599.84

Од стока
Во магацинот

Вклучени Компоненти : МДФ суета cabinet Acrylic суета top Single слив бања sink Single дупка бања faucet California Жители : Овие чешми не ги исполнуваат Калифорнија Енергија Комисија барања, ве молиме изберете "CA Жител - Не Тапа"Појавување на мозоци assembly Medicine кабинет со mirror Vanity Кабинет Карактеристики : Изградени се од МЕДИЈАПАН обезбедување на животниот век на durability Vanity се карактеризира со еден полн продолжување фиока обезбедување на доволно сокриени складирање space This модел е комплетен пакет - суета врвот included This тела е означен со вклучен полна големина медицина кабинет и во прилог mirror Complete со појавување на декоративни hardware All потребните делови и хардвер за монтажа и инсталација се included Solid кабинет изградба обезбедува години на сигурни performance Vanity Врвни Карактеристики : Суета врвот е изградена на акрилик материјал обезбедување на здрав чувствуваат и чисти appearance Top карактеристики на вдлабнати еден слив sink Coordinating тапа и отпад собранието вклучени со суета top Sturdy монтажа монтажа - да се обезбеди безбедност и reliability All хардвер потребни за инсталација е included Vanity Кабинет Спецификации : вкупна Висина : 21-1/4" (мерено од нивото на земјата да највисоката точка на суета)Вкупно Длабочина : 18-3/4" (мерено од назад најмногу до пред повеќето точка на суета)вкупна Ширина : 23-3/8" (мерено од лево најмногу за право повеќето точка на суета)Кабинет Кабинет Инсталација Тип : Ѕид монтирани / floating Number на Фиоки : 1 Number на Врати : 0 Vanity Врвот Спецификации : Вкупно Длабочина : 18-3/4" (мерено од задниот раб на предниот раб на суета врвот)вкупна Ширина : 23-3/8" (мерено од лево најмногу за право повеќето точка на суета врвот)Потоне Инсталација Тип : Пад In Number на Славина Дупки : 1 Drain Излез Конекција : 1-1/2"Медицина Кабинет Спецификации : вкупна Висина : 26" (мерено од нивото на земјата да највисоката точка на медицина кабинет)вкупна Ширина : 19-1/2" (мерено од лево најмногу за право повеќето точка на кабинет)Вкупно Длабочина : 5" (мерено од назад најмногу до пред повеќето точка)Монтажа Стил : Површината монтирани Fresca FVN8006. Суета Поставува Бања Складирање Еден. Нано Колекција.

Детални спецификации

Додатоци на производи