• Свеж
Стерлинг Сребрен Дијамантски Кабелски Синџир Произведен во Италија qhc027-20

Стерлинг Сребрен Дијамантски Кабелски Синџир Произведен во Италија qhc027-20

DEN 1439.84

Од стока
Во магацинот

Сребрен Сребрен Кабелски Синџир со дијаманти од 1,75 ммовој Стручно Дизајниран Накит : Ѓерданите се Произведуваат Со Перцизност во Земјата На Италијаправено Од Сребро И со Овие Неверојатни Атрибути; дијамант-исечен, Полиран, Пролетен Прстен,Сребро.Список На Спецификации : Материјал : Примарна - Чистота : 925; Заврши : Полиран; Должина На Предметот : 20 инчи; Должина На Синџирот : 20 инчи; Тип На Синџир : Кабел; Ширина На Синџирот : 1,75 мм; Затворач /Конектор : Пролетен Прстен; Карактеристика : Цврст; Процес На Производство : Леано; Материјал : Основно : Сребро; Тежина На Предметот У/М : гм; Ширина На Предметот : 1,75 мм; Тип На Производ : Накит; Тип на накит : Ѓердани; Продадени По Единица : Секој; Тип На Ѓердан : Стилови На Синџири; пол : женски; Текстура : дијамант-сече; Материјал : Примарна Боја : Бела; тип на синџир 2 : отворена врска. Стерлинг Сребро 1,75 мм Дијамант сече Кабелски Синџир Накит : Ѓердани дијамант сече. Полиран. Пролетен Прстен. Стерлинг сребро. Материјал : Примарна-Чистота : 925. Заврши : Полиран. Должина На Предметот : 20 во. Должина на синџирот : 20 во. Тип На Синџир : Кабел. Ширина на синџирот : 1,75 мм. Затворач /Конектор : Пролетен Прстен. Карактеристика : Цврста. Производствен Процес : Фрлен. Материјал : Основно : Сребро. Точка Тежина У/М : гм. Ширина На Предметот : 1,75 мм. Тип На Производ : Накит. Тип На Накит : Ѓердани. Продадени По Единица : Секој. Тип На Ѓердан : Стилови На Синџири. Пол : Женски. Текстура : дијамант-сече. Материјал : Примарна Боја : Бела. Синџир Тип 2 : Отворена Врска. Земја на Потекло - ИТАЛИЈА.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Јуелијанкси Женски Дуксери Жени Со Долги Ракави Преголема Половина Патент Пуловер Дуксер Дуксер Џемпер Трендовски Есенски Алишта

Жени Со Долги Ракави Преголема Половина Патент Пуловер Дуксер Дуксер Трендовски Есенски Алишта Матери�

DEN 447.84

Креветот Творецот Заврши-Околу Кавга Слободен, Никогаш Не Се Укине Вашиот Душек Скроена Кревет Здолниште, Темносина, Калифорнија

Зарем не би сакале чист завршен изглед на здолниште во кревет каде што не треба да го кревате душекот за

DEN 1.67

Генуискиди Женски Дуксери Дуксери Самовила Гранџ Череп Печатење Готски Долги Ракави Лабава Преголема Спортска Палто Улична Облека

Женски Патент Дуксери Палто, Ретро Череп Печатење Шема Долги Ракави Дуксери Спортски Повик Лабава палт�

DEN 0.33