• Свеж
Кухас Женски Модни Џемпери За Жени Плус Големина Долги Ракави Половина V Вратот Јака Обични Преголеми Ребрести Плетени Пуловери Дуксери Со Дупки За Палецот За Жени

Кухас Женски Модни Џемпери За Жени Плус Големина Долги Ракави Половина V Вратот Јака Обични Преголеми Ребрести Плетени Пуловери

DEN 287.84

Од стока
Во магацинот

Кухас Женски Модни Џемпери За Жени Плус Големина Долги Ракави Половина V Вратот Јака Обични Преголеми Ребрести Плетени Пуловери Дуксери Со Дупки За Палецот За Жени Бела Мсизе : С Биста : 104см/40.94" Ракав : 54см/21.26" Рамо : 55.5 см/21.85" Должина : 66см/25.98"Големина : М Биста : 108см/42.52" Ракав : 55см/21.65" Рамо : 57см/22.44" Должина : 67см/26.38"Големина : Л Биста : 114см/44.88" ракав : 56см/22.05" рамо : 59см/23.03" должина : 68см/26.77"големина : xl биста : 120см/47.24" Ракав : 57см/22.44" Рамо : 61см/24.41" Должина : 70см/27.56"Повод : Одлично За Секојдневни, дневни, училишни, работни, трчање ранди, празници, Одмор или наоколу. Идеален Подарок за Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Како Роденденски Подароци за жените.Совет : ние користиме растеглив материјал за да избегнеме лошо вклопување. Ве молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате и дозволете 0,5 - 1 инчна разлика. НЕ ИЗБЕЛУВАЈТЕ. Закачете се да се исуши.Машина За Перење Увезено затворање карактеристики : половина долг ракав со детали за дупката на палецот, јака со ревер v деколте, ребрести плетени изработка,лигав стил.Софтм. Материјал : Покривање Предиво. Прилика : Погоден е За Секојдневно Носење,Одмор,Канцеларија,Забава И Одмор Итн. Висококвалитетен Материјал : Изработен е Од Мека, Еластична И Мазна Ткаенина и Не Е Лесно Да Исчезнат. Совршен Подарок : Тоа е Толку Совршено. Можете Сами Да Го Носите Или Да Го Подарите На Вашите Најблиски Или Пријатели. Висококвалитетна Услуга : Ние Ќе Ви Служиме Сесрдно И Ќе Ви Обезбедиме Висококвалитетна Услуга По Продажбата.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Консултирајте Се Со Нас~ Ви Посакувам Среќен Шопинг~.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пзукиу Црвени Кеси За Ручек За Деца Момчиња Девојчиња Ацтеки Африкански Племенски Коњски Принт Чувајте Топлина Ручек Бо Со Преден

Училишна Торба За Ручек Училишна Кутија За Ручек Погодна за Градинка / Основно / Предучилишно / Средно У�

DEN 239.84

Одеерби Женски Панталони Со Целосна Должина Секојдневни Џебови За Печатење Еластични Панталони Со Широки Нозе Со Средна Половина

Женски Секојдневни Џебови За Печатење Еластичен Среден Струк Удобни Широки Нозе Pants Features : 1.It изработен

DEN 367.84