• Свеж
Крег Рамки ХАТЕРАС XL, Рамка За Слика, Барндур Браун

Крег Рамки ХАТЕРАС XL, Рамка За Слика, Барндур Браун

DEN 639.84

Од стока
Во магацинот

Серијата HATTERAS XL ги комбинира удобностите на рустикален стил со елеганцијата на рафинираната убавина во рамка од 2.375" цврсто дрво рамка. Потресените барнвуд и издржаните тонови ги спојуваат природните дрвени кафеави и старото варосуване за Селска шик .етика. Од Рустикален До декор На Фарма, Кафеавата рамка За слика Hatteras XL Barndoor Е совршено централно парче за вашиот простор. Фарма стил; Земја шик соба декор; барнвуд вознемирувачки. Рамката вклучува : акрилно соочување, картонска подлога и комплет за закачување жица (потребно е одредено склопување). Рамката држи печатење од 24х34 инчи. Областа за гледање е 23, 5х33, 5. Обликувањето на рамката е широко 2,375 инчи; конструкција од цврсто дрво. Рамката е наменета само за ЗАКАЧУВАЊЕ НА ЅИД (хардверот овозможува портрет или ориентација на пејзажот).

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ауфмер Лето Копче Лабава Кошули За Мажи Дозвола Машки Повик Солидна Пресврт Патент Пуловер Спортски Краток Ракав Костум Продажба

Мажи Секојдневен Цврст Пресврт Пуловер Со Патент Спортски Костум Со Кратки Ракави : 1.It изработен е од ви

DEN 2.67

Цврста Машка Еднобојна Лабава Капка Ракави На Рамената Тркалезни Дуксери За Вратот Машки Секојдневни Спортски Дуксери облечени

Машка Еднобојна Лабава Капка Ракави На Рамената Тркалезни Дуксери За Вратот Машки Секојдневни Спортск�

DEN 153.44