• Свеж
Персонализирано стерлинг сребрена мини бар име ѓердан

Персонализирано стерлинг сребрена мини бар име ѓердан

DEN 239.84

Од стока
Во магацинот

Уживајте во шик и полиран изглед на овој ѓердан со името на лентата. Оваа мини бар е врежана со име по ваш избор со сите мали букви за стил на убов. Однесувајте се кон овој модерен приврзок или изненадете некој посебен со совршен подарок за роденден или празник. Изберете од три бои; Сјајно злато, треперливо сребро или зрачно розово злато. Персонализацијата не може да содржи посебни карактери, емоции или форми. Линк ланец мерки 18 „плус 2“ продолжение; Калп на јастог од јастог. Персонализирајте ја лентата со до 9 мали букви. Дел од нашата колекција на вашето име.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Тропско-Plantsетски-растенија телефонски случај За Samsung Galaxy А 5G За Жени Мажи Подароци, Мека Силиконски Стил Шок-Тропски-Plantsетски-Растенија

[Премиум Силиконски Материјал] оваа футрола за телефон е изработена од силикон со супериорен квалитет, �

DEN 0.67

Црно осветлување Месечина ТАПИСЕРИЈА УВ Реактивна Таписерија Медуза Таписерија Хипи Печурки Таписерии Растителни Таписерии Нокти

Висококвалитетен Материјал : оваа таписерија на месечината е изработена од 100% полиестер, кој е удобен, с

DEN 1.67

Премиум Појас За Жени Фајас Колумбијас Свежо И Светло Тело Обликувач Слабеење за Жени Обликувана Облека И Фајас Жени Лесен Обликувач

Премиум Појас За Жени Свежи И Лесни со Средно Висока Компресија Испотете ги дополнителните сантиметри!

DEN 1279.84

Држач За Тоалетна Хартија Стојат Со Горната Полица За Складирање, Црн Држач За Ролна Тоалетна Хартија Слободно Стоење, Складирање

Изработен од врвен нерѓосувачки челик, овој држач за тоалетна хартија е дизајниран да биде анти ' рѓа и и

DEN 1.33