• Свеж
Фармерки со Софија, женски плус големина, со висок пораст на слабиот удар, фармерки

Фармерки со Софија, женски плус големина, со висок пораст на слабиот удар, фармерки

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Bootcut е назад и подобро од кога било! Опремени низ бутовите и колената со суптилен удар на удар, широка нога, овие фармерки за подигање од фармерките на Софија имаат ласкава силуета со високи. Разновидна и одлична фитинг, овие фармерки за подигање се спаруваат со блуза со копче, за полиран стил. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : El Corte Para Bota Ha Vuelto, ¡y luce mejor que nunca! Ajustados desde los muslos hasta las rodillas, con un ligero toque acampanado y pierna ancha, estos jeans de corte para bota de sofia jeans tienen una silueta de tiro alto que realza la figura. Versátiles y Fiblecedores, Puedes combinarlos con una blusa de botones llevada por dentro para un un estilo refinado. Ексклузивен en. Материјал : 59% памук/26% полиестер/14% вискоза/1% спандекс/59% алгодон; 26% полиестер; 14% вискоза; 1% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’8 ”и носи големина 18 W/la Modelo Mide 5’8” Y Viste Una Talla 18 W. Fit : Bootcut/Corte Para Bota. Подигање и инсејм : високи; 30 ”inseam/tiro alto; 30 ”де Ларго де претприемач. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Ocketsебови : 5 џебови имаат најважни работи/5 Болсилос пара е есенцијална. Карактеристики : Frayed Hem/Ruedo Raído. Зошто ќе го сакате : Трендовски широка нога во памук-мешавина, истегнување тексас направен да се движи со вас. . Plusенски плус високи фармерки за подигање од фармерки од Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Намалени Женски Летни Маици Со Надуени Ракави Дупчица Вратот На Екипажот Лабаво Вклопување Секојдневна Блуза Облечена Во Еднобојна

блузи со кратки ракави;врв без грб;женски блузи плус големина;женски врвови за чистење;женски врв;блузи

DEN 287.84