• Свеж
Торба за ручек со двојна оддел

Торба за ручек со двојна оддел

DEN 239.84

Од стока
Во магацинот

Емоџи торба за ручек со двојна оддел. Направено од 100% полиестер за издржливост. Оваа трендовски торба за ручек има две изолирани оддели со затворање на патенти и врзана рачка. Оваа торба за ручек е сигурно да го привлече вниманието на целото училиште и ќе обезбеди вашиот ручек да остане на оптимална температура. • Затворање на патенти • Еден главен оддел • Ддовен џеб оддел • Изолиран • 9 инчи H x 7,5 инчи W x 5 инчи d • Само чисто.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Фарма за студска индустрија до маса зеленчук рустикално дрво текстуриран дизајн на зборови графичка уметност сива врамена уметничка

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

DEN 3.00