• Свеж
Без граници на помладите низ целата цветна чипка под притисок, големини 32B-40DD

Без граници на помладите низ целата цветна чипка под притисок, големини 32B-40DD

DEN 388.64

Од стока
Во магацинот

Воведување на новиот и подобрена граница без граници. Сега поудобно од кога било, има флексибилна жица за удобност за да се прилагоди на вашата форма и мекото подлога за притискање за природен лифт. Целосно нареденото крило обезбедува поддршка за измазнување, а убавата чипка на Allover му дава женски шарм. Спарен со ласкаво вклопување и кабриолетни ленти за разноврсност, овој градник е сигурен дека ќе стане ваше секојдневно. Само на. Без граници на помладите низ целата цветна чипка го туркаат градник со кабриолетните ленти. Материјал : 89% најлон 11% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Видови чаши : Притиснете. Покриеност : Умерено. Затворање : Кука и око. Ремени : Прилагодливи ленти за рамо се претвораат во вкрстено назад. Карактеристики : Прекрасна ткаенина од цветни чипка, во која има флексибилна жица за удобност и супер, мека подлога за притискање што нуди природен лифт.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Дезед Fall Дете Момче Облека Симпатична Диносаурус Дуксер Ромпер Комбинезон Со Долги Ракави Памучен Комбинезон За Новороденчиња

Пад Дете Момче Облека Симпатична Диносаурус Дуксер Ромпер Комбинезон Со Долги Ракави Памучен Комбинез�

DEN 265.44

Голема Роза Метал Ѕид Уметност Декор Роза Цвет Ѕид Виси Украс Железна Жица Ѕид Уметност Скулптура Декорација Знак Црна Минималистичка

[ОДЛИЧЕН ПОДАРОК] : нашиот декор за ѕидови во домот се одликува со апстрактен минималистички модерен сти

DEN 349.44

Fsqjgq Женски Шорцеви Лесни Женски Шорцеви Обични Жени Чипка Плус Големина Јаже Вратоврска Шорцеви Јога Спортски Панталони Хеланки

Сезона : четири сезонски прилики : Дневна Големина : S, M,L,XL,XXL,XXXL, XXXXL, (1 инч= 2,54 см) Големината Е азија големи

DEN 302.24