• Свеж
Сензор За Кислород - Компатибилен Со-Копнен Крстосувач Тојота 4,5 Л 6-Цилиндричен 1фз-ФЕ ВИН Д Фи ПРИРОДНО Аспириран ГАС 1994

Сензор За Кислород - Компатибилен Со-Копнен Крстосувач Тојота 4,5 Л 6-Цилиндричен 1фз-ФЕ ВИН Д Фи ПРИРОДНО Аспириран ГАС 1994

DEN 831.84

Од стока
Во магацинот

Сензор За Кислород - Компатибилен со 1993-1995 Тојота Ленд Крузер 4.5 Л 6-Цилиндричен 1фз-ФЕ ВИН Д Фи Природно Аспириран Гас Забелешка : Големина На OEThread : M18 Карактеристики : - Дизајниран да ги исполнува или надминува спецификациите НА OE во форма, вклопување и функција. Глобална покриеност за увоз и/или домашни апликации. Директна замена за вклопување. Перформансите ги исполнуваат или надминуваат перформансите на ОЕ. Зголемете ја економичноста на горивото и пониските емисии компатибилни со или Одговара : Забелешка : до 01/1995позиција : Низводно - 1995 Тојота Ленд Крузер 4,5 Л 6 Цил 1фз-ФЕ ВИН : Д Фи Природно Аспириран Гаснот : Цилиндар 1-3позиција : Возводно - 1993 - 1994 Тојота Ленд Крузер 4,5 Л 6 Цил 1ФЗ-фе вин : д фи природно аспириран Гаснот : цилиндар 4-6позиција : возводно - 1993 - 1994 Тојота Ленд Крузер 4,5 Л 6 Цил 1фз-ФЕ ВИН : Д Фи Природно Аспириран Гасноте : До 01/1995позиција : Возводно - 1995 Тојота Ленд Крузер 4,5 Л 6 Цил 1фз-ФЕ ВИН : д фи природно аспирирани гасови години : 1993 1994 1995 преглед опис на производот За Да Се Обезбеди Соодветно Вклопување. 1993 1994 1995. Сензор За Кислород. Одговара Изберете : 1993-1995 ТОЈОТА ЗЕМЈИШТЕ КРСТОСУВАЧ 6 Цил 4.5 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Fsqjgq Женски Шорцеви Лесни Женски Шорцеви Обични Жени Чипка Плус Големина Јаже Вратоврска Шорцеви Јога Спортски Панталони Хеланки

Сезона : четири сезонски прилики : Дневна Големина : S, M,L,XL,XXL,XXXL, XXXXL, (1 инч= 2,54 см) Големината Е азија големи

DEN 302.24

Од 100 гр Бразилски Природни Цитрински Карпи Чипс Камен Неправилна Форма Кристално Дифузен Декоративен Камен За Домашна Ароматерапија

Описr r.Овие кристални камења се особено корисни за подобрување на животната средина Може да се користи �

DEN 0.67

Голема Роза Метал Ѕид Уметност Декор Роза Цвет Ѕид Виси Украс Железна Жица Ѕид Уметност Скулптура Декорација Знак Црна Минималистичка

[ОДЛИЧЕН ПОДАРОК] : нашиот декор за ѕидови во домот се одликува со апстрактен минималистички модерен сти

DEN 349.44

Жените Паѓаат Кошули Со Долги Ракави Денот На Вљубените Кријат Стомачна Туника Мода Копче Надолу Врвови Симпатична Тече Хенли

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жените Паѓаат Туника Блуза, Жени Лабава Блузи, Жени Обични �

DEN 329.12