• Свеж
Женски Кратки Наметки Бањарка Лесни Кимоно Наметки Мека Облека За Спиење Салон За Дами

Женски Кратки Наметки Бањарка Лесни Кимоно Наметки Мека Облека За Спиење Салон За Дами

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Добредојдовте во БУЛ. продавница, ви посакувам среќен шопинг . Нашите производи се произведуваат во нашата сопствена фабрика со различни стилови. ✮Ние нудиме различни попусти,и ние нудиме 30-дневна гаранција за квалитет✮. ве молиме бидете сигурни да поставите нарачка✮. ✮Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте ме, тоа е наша чест да ви служи✮. НЕКОЈ ПРАША. П : дали е квалитетот на облеката како што е опишано? . О : Да, ако производот што го добивате не е како што е опишано, ние сме подготвени да ви дадеме 100% поврат. . П : Како да ја изберете големината? . О : Почитувана Кралица, проверете ја нашата табела со големини,предлагаме да купите една големина поголема. Благодарам . Мравки изработени од висококвалитетна ткаенина за брзо сушење со меко истегнување. Про-кожа, еластична издржлива, ја олеснува целосната и многу удобна за носење. ✿. Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас благодарам! ●Пријателска за кожата е женска Наметка изработена од 95% Полиестер и 5% Спандекс. Ткаенината е ладна Во Лето и топла Во Зима/Пролет/Aut. Мека, удобна, лесна, дише и пријателска за кожата. Совршен за релаксирачки ден, оваа елегантна Бањарка обезбедува удобно чувство за вашето слободно време. ●Најдобар Избор За Убави Жени} Нашата Бањарка може да се користи како Кимоно Наметка/Наметка За Бања/Долга Плетена Бањарка/Долга Наметка За Капење/Наметка Со Целосна Должина/Бањска Облека итн. Совршен за спиење, дома, носење дали, одмор, спа центар. Совршен додаток на вашата утринска рутина, опуштени вечерни планови. Оваа Лесна Наметка е најдобриот избор за вашето слободно време. Носете го како дневна облека на слободен ден или после работа за да обезбедите добар сон. ●Идеални Подароци●Оваа Женска Наметка за Капење ќе биде вашиот идеален избор за вашата сопруга, девојка, мајка, ќерка, сестра, пријатели и секој што го сакате На Денот На Вљубените/Денот на Мајката/божиќен подарок/роденденски подарок/новогодишен подарок. Рашири Панталони За Жени Женски Активни Хеланки Јога Фустан Панталони За Жени Женски Активни Хеланки Ј2к Фармерки Денот На Свети Патрик Хеланки За Жени Женски Дневни Панталони хеланки обложени со Руно Ребрести Хеланки Црни Панталони Со Школки Вкрстени Хеланки Со Облога Од Руно За Жени Кафеави Панталони Жени Плус Големина Слаби Фармерки За Жени Напрегнати Фармерки Панталони За Жени Хеланки Со Висок Струк Женски Пижами Панталони Во Собата. Панталони Обложени со руно Женски Пот Панталони Убави Јога Работни Панталони За Жени Гребење На Задникот Хеланки Фармерки За Тинејџерки Трендовски Пот Панталони Комплети Женски Плус Големина Фармерки Со Висок Струк Широки Панталони За Нозе За Жени Ситни Јога Панталони Искинати Фармерки Каки Панталони Кожени Хеланки За Жени Панталони За Контрола На Стомакот Летни Панталони За Жени Панталони За Истегнување За Жени Панталони За Пливање Жени. Ладно Време Хеланки За Жени Активни Панталони За Жени Зимски Панталони За Жени Хеланки Со Џебови За Жени Црвени Панталони Ленени Панталони Женски Летни Панталони Костуми За Жени Облечени Лелеави Шорцеви За Жени Беспрекорни Гаќи Црни Гаќи Женски Црн Фустан Панталони Костим За Капење Панталони За Капење Жени Женски Фармерки Од Дното На Ѕвончето Фармерки За Жени Обложени Хеланки Розови Фармерки Џогер панталони.

Детални спецификации

Додатоци на производи