• Свеж
Микробраната супа за микробранови на Ени Чун, повеќекратни вкусови и големини на садови кои се достапни

Микробраната супа за микробранови на Ени Чун, повеќекратни вкусови и големини на садови кои се достапни

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Сега е полесно од кога и да било да уживате во омилените јадења во ресторан во ресторан дома со брзи, лесни, ароматични и задоволувачки чинии за супи подготвени за неколку минути. Комбинацијата на претходно зготвени тестенини, база на гурманска супа и сушени врвови во најразлични вкусни супи од супа од супа може да се уживаат во секое време насекаде! За брз ручек на работа или вечера дома, чувајте низа чинија со супи во вашата работна маса или во вашиот шкаф, а потоа само загрејте и сервирајте. Чашите за супа на Ени Чун е лесна за правење-само дајте брзо загревање во микробранова печка и вашето омилено јадење е подготвено за да уживате. Микробраната супа за супа на Ени Чун, (пакет од 6), повеќекратни вкусови и големини на чинии : загреани и подготвени за јадење за две минути. Погодно спакувано во индивидуален контејнер безбеден во микробранова печка. Вегански, малку заситени маснотии, без холестерол. Одлично за брз ручек или вечера. Достапно во 6 одлични вкусови на дегустација.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Генуискиди Женски Дуксери Дуксери Самовила Гранџ Череп Печатење Готски Долги Ракави Лабава Преголема Спортска Палто Улична Облека

Женски Патент Дуксери Палто, Ретро Череп Печатење Шема Долги Ракави Дуксери Спортски Повик Лабава палт�

DEN 0.33