• Свеж
Девојки чудо нација лак фустан рамен

Девојки чудо нација лак фустан рамен

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Вашата мала принцеза ќе заблеска светла како дијамант во овие девојки фустани лак станови од Wonder Nation. Направени со меко перниче со нозе, овие чевли ќе ја задржат удобно без разлика дали таа разбива потег на подот за танцување или пее на сцената. Еластичната лента обезбедува прилагодено вклопување во кое ќе се чувствува како дома, додека дизајнот со цврста боја овозможува лесна мешавина и совпаѓање. Дизајн на лак од предната страна ги комплетира овие чевли, кои се достапни во бело. Децата заслужуваат облека што е забавно да се носи, направена да трае и да го слави своето немилосрдно чувство за чудо. Затоа Wonder Nation нуди опции без напор на облека и трајни, симпатични стилови за деца во движење. Девојчето чудо нација фустан лак рамен : човечки материјали со перничиња со подножје на ногата, рамен селастична лента-означување на солесолид-боја дизајн што може да се издвои во белила чиста со влажна крпа кога е потребно, не бели, не ми се мие.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24