• Свеж
Трговска марка ликовна уметност „Езеро 1“ платно уметност од фенер Прес

Трговска марка ликовна уметност „Езеро 1“ платно уметност од фенер Прес

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Уметник : Lantern Presssubject : Пејзаж-апелатива : Тип на крајбрежје Производ : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има езеро со одраз на планина во неа, врамена од дрво.Гикули (ЈЕЕ-Клеј) е напредно печатење Процес за создавање репродукции со високо квалитетни ликовни уметности. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Фенер Прес „Езеро 1“ платно уметност.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Голема Роза Метал Ѕид Уметност Декор Роза Цвет Ѕид Виси Украс Железна Жица Ѕид Уметност Скулптура Декорација Знак Црна Минималистичка

[ОДЛИЧЕН ПОДАРОК] : нашиот декор за ѕидови во домот се одликува со апстрактен минималистички модерен сти

DEN 349.44

Враќања Женски Божиќен Дуксер Фустан Графички Принт Со Кружен Врат Женски Качулка Врвна Кошула Со Џебни Тинејџерски Скари Модна

Хапимо Ролбекс Женски Божиќен Дуксер Фустан Графички Принт Со Кружен Врат Женски Качулка Топ / Кошула С�

DEN 367.84