• Свеж
Деца Девојки Летна Облека Облека Ревер Без Ракави Камизоли Шорцеви Со Прашка Капи Костум

Деца Девојки Летна Облека Облека Ревер Без Ракави Камизоли Шорцеви Со Прашка Капи Костум

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Големина (инчи)tttttttttttt t. 90Тв Должина : t17,32 Tvest Биста : t22, 83 Tpant Должина : t9, 65 пресврт : t18, 50 t Camisoles Должина : t8, 86 t Camisoles Биста : t21, 65 . 100Должина на тв : т18, 50 Тв Биста : т24, 21 Должина на тпант : т10, 24 пресврт : т19, 29 должина на камизоли : т9, 45 биста на камизоли : т22, 83 . 110Должина на тв : т19, 69 Тв Биста : т25, 39 Должина на тпант : т10, 83 пресврт : т20, 08 должина на камизоли : т10, 04 биста на камизоли : т24, 02 . 120Должина на тв : т20, 87 Тв Биста : т26, 57 Должина на тпант : т11, 42 пресврт : т20, 87 должина на камизоли : т10, 63 биста на камизоли : т25, 20 . 130Должина на тв : т22, 05 Тв Биста : т27, 95 Должина на тпант : т12, 01 пресврт : т21, 65 должина на камизоли : т11, 22 биста на камизоли : т26, 38 . Спецификација : . Име : Детски Девојки Летни Тимови. Пол : деца девојки. Материјал : Мешавина Од Памук. Јака : Вратот На Бродот. Должина на ракавот : Без Ракави. Шема : Цврста Боја. Содржина На Пакетот. 1 X Камизоли + 1x Шорцеви + 1x Елеци + 1 X МАТЕРИЈАЛ ЗА Капа : детската облека е изработена од памучна мешавина, ултра мека, пријателска за кожата, издржлива и не е лесна за деформација, добра дише и удобна за носење. ДИЗАЈН : облека за мали девојчиња, облека за девојки, девојки врвовите на камизолите користат еднобојна боја, врат на брод, без ракави, прашка, дизајн на ремени за шпагети, копчиња за кибрит шорцеви, џебови за ревер елеци и капа, шик и стилски. ПРИЛИКИ : Детски облеки совршени за секојдневно носење, подарок за роденден, забава, облека за играње, одмор, одмор, семеен собир, фотографија, дома или надвор. ГОЛЕМИНА : 90, 100, 110, 120, 130. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во опис, изберете ја вашата нормална големина или една големина нагоре. ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 1x камизоли + 1x шорцеви + 1x елеци + 1x капа. Измијте нежен циклус ладно со слични бои/не избелувајте и исушете ниско/железо ниско кога е потребно.

Детални спецификации

Додатоци на производи

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Слатка мед Бумбал Пчела знак Земја Тартан Банер Графичка уметност галерија завиткана од платно печатење wallидна

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 1.00