• Свеж
Амскан Валентин Емотикони Знак В Лента Партија-Украси,, Жолта

Амскан Валентин Емотикони Знак В Лента Партија-Украси,, Жолта

DEN 111.84

Од стока
Во магацинот

Амскан Валентин Емотикони Знак со Лента Забава-Украси, 11 1/2 х 11 1/2 инчи, Жолтбренд : амсканвејт : 6,7 унци-Мерки 11 1/2 " х 11 1/2" - лесонит со средна густина со сјај-Карактеристики емотикони насмеано лице со очи во облик на срце-Совршен додаток на прославата на денот на Вљубенитемиленијален вид на љубов! Овој декор за забава го прикажува емоџито Насмеано Лице Со Очи во Облик на Срце, кое е познато и како Срцеви Очи или Срцево Лице. Секој Знак За Емотикони На Вљубените, Е Со Димензии 11,5 " високо за 11,5". Изработен од блескава лесонит со средна густина, овој декор за забави со емотикони доаѓа со закачалка за лента за да можете лесно да ги закачите на прозорците и вратите. Овој додаток за забава е совршен за Вљубените, годишнината или која било посебна прослава. Мерки 11 1/2" х 11 1/2". Лесонит со средна густина со сјај. Карактеристики емотикони насмеано лице со очи во облик на срце. Совршен додаток на прославата на денот На Вљубените.

Детални спецификации

Додатоци на производи