• Свеж
Морис Костими Гот Флип Перика

Морис Костими Гот Флип Перика

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Оваа црна и виолетова перика е совршено надополнување на готски Костим За Ноќта на Вештерките. Вдовици врв перика во традиционален флип стил. Одлично за вампирски носии и многу повеќе. 100% полиестер. Една големина одговара на повеќето возрасни. Одличен готски изглед!.

Детални спецификации

Додатоци на производи