• Свеж
Замена За Ма-Ком-Ericксон БТ-010942-001Б батерија 7.5 в 2700мах Ни-МХ

Замена За Ма-Ком-Ericксон БТ-010942-001Б батерија 7.5 в 2700мах Ни-МХ

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Премиум квалитет бт-010942-001Б двонасочна радио замена батерија. Оваа радио батерија БТ-010942-001Б е компатибилна со оригиналната опрема. Дизајниран за сигурни перформанси и висока издржливост, гарантирано е да одржува 80% од својот номинален капацитет за 12 месеци од датумот на испорака.Компатибилни Модели : Харис/МА-КОМ/Ге-Ericксон Јагуар 700 700 P 700 PGE 700 PI 7100 P 710 P 710 P J700 P 5100 J700 Pi P5130 P5150 P5200 P7200 P5100 P5100 P SPD2000 XPPA2 H XG-100 Unity XG-100p Единство p5100ge P5150ge P5200 GE P700 P700p P700 PI P7100 P7100 P P7100 P P710 P P7130 P7130 GE P7150ge P7170 P7200ge P7230ge P7230 GE P7250 P7270 PA-9 P M5300 p5130 P5150 P p5200 P7200 P7400 Pd7100placement p/N : BKB191210 BKB191213 BKB191214 bkb191215 Bkb191216 Ha8vsx Hapa7n Hapa9n HTPA7 W HTPA9 N HTPA9 P krd103161 lehapa7ymhis Bkb194 BKB210 Bkb19124 BKB210 MH BKB210 MHIS BP1912 BP1912 MH Rad0311 Rad1001 Rad1970 Bkb191210/3 Bkb191210/33 BKB191210/36 BKB1912103 BT-010942-001б бт-013259-001 бкб191236 ЛМР1912МХ БКБ191 БКБ191210/36рб Бкб191210/44р1бббатерија Карактеристики : *Користи НАЈКВАЛИТЕТНИ ОЦЕНЕТИ И ПОДРЕДЕНИ А' ОДДЕЛЕНИЕ КЛЕТКИ.*Има отпор заварени позлатени контакти за максимални перформанси.* Обезбедува одлични карактеристики на празнење .*Користи СТОМАЧНИ МУСКУЛИ со големо влијание и поликарбонатни пластични куќишта за грубост.*Подложени на сеопфатно тестирање, вклучувајќи перформанси на голема надморска височина, вибрации, механички шок, термички велосипедизам, надворешен краток спој и симулации за тестирање на преполнување.* Вклучува 12 Месеци бесплатна гаранција за замена за дефекти на производителите .Обезбедуваме двонасочни радио батерии со врвен квалитет, произведени од сертифицирани постројки ИСО 9001 користејќи најсовремена технологија за најквалитетни радио батерии. Секоја радио батерија се тестира во текот на процесот на производство за да одговара или да ги надмине оригиналните спецификации на опремата за форма, вклопување и изработка. Сосема Нов-Врвен Квалитет. 100% Компатибилен Со Оригиналната Опрема.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Блузи за вежбање со долги ракави За Жени Моден Комплет Женски Пролетен И Долг Ракав Тркалезен Врат Памук И Големи Димензии Женски

Моден Сет Женски Пролетен И Долг Ракав Тркалезен Врат Памук и Големи Димензии Женски Секојдневен Дводе�

DEN 735.84

Новороденчиња Девојчиња Пролет И Aut Ромпер Со Долги Ракави Возбудува Цврст Ромпер Ползавец Симпатичен Бебешки Триаголник Ползавец

Дете Бебе Бебе Момчиња Девојки Солидни Возбудувања Ромпер Комбинезон Облека Моден дизајн, 100% Сосема Но�

DEN 256.48

Материјал: Пластична Боја На Производот: Како Што Е Прикажано Големината На Производот; Како Што Е Прикажано На Пакетот Со Слики

Материјал : Пластична Боја На Производот : Како Што Е Прикажано Големината На Производот; Како Што Е Прик

DEN 239.84

Менс Плус Големина Суичер Мода Еднобојна Кашмирска Постава Топол Памучен Џогер Панталони Еластична Половината Спортски Панталони

женски пижами панталони џогер панталони панталони со права нога женски панталони панталони за пј панта

DEN 2.00