• Свеж
Замена На Објективот На Надворешниот Екран Од Предно Стакло Компатибилен Со Samsung GALAXY S 5G SM-G991U

Замена На Објективот На Надворешниот Екран Од Предно Стакло Компатибилен Со Samsung GALAXY S 5G SM-G991U

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Компатибилен СО : САМО За Samsung Galaxy S21 5 G SM-G991 U, ве Молиме проверете го моделот На телефонот Внимание : овој капак од предното стакло може да го замени скршениот преден екран. Ве молиме имајте предвид дека овој производ не вклучува ЛЦД-екрани и екрани на допир. Се користи само за скршени леќи од предно стакло. Функција : Ако екранот на телефонот е скршен, се додека допирот на телефонот е нормален, тогаш треба само да ја замените скршената предна стаклена леќа. Тестирано : Сите екрани поминаа низ серија строги тестови пред испораката и беа добро спакувани.Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ви обезбедиме нови производи за замена или ќе ви обезбедиме задоволително решение. Инсталирај : нема упатство за употреба вклучуваат.можете да видите некои инсталирајте видео во You Tube. Ве молиме Тестирајте го екранот пред инсталацијата.Професионален техничар е потребен за инсталација. Ние нема да бидеме одговорни за каква било штета поради неправилно работење. Замена На Објективот на Надворешниот Екран Од Предно Стакло Компатибилен Со Samsung Galaxy S21 5 G SM-G991 U 6,2 инчи.

Детални спецификации

Додатоци на производи

ЏИЈУГАЛА ЛЕД Очилата Осветлуваат Очила Неонски Бои Лед Бленда Нијанси Очила Тинејџери Возрасни Роденден Неонски Забава Фаворизира

LED Очила светне Очила Неонски Бои Led Shutter Нијанси Очила За Тинејџерите Возрасни Роденден Неонски Партија

DEN 2.33

Рачно изработени Божиќни Приврзоци Од Слама Од Пченица За Новогодишна Елка Домашен Фестивал Забава Декорација На Влезната Врата

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Мали лесни : Лесни за лесно виси од тавани, врати, гаден к�

DEN 159.68