• Свеж
Chromacast Heavy Duty Pro Series Adjectable Sheet Music Stand

Chromacast Heavy Duty Pro Series Adjectable Sheet Music Stand

DEN 479.84

Од стока
Во магацинот

Музичкиот штанд Chromacast Pro Series е совршен за активниот плеер. Двостепената вертикална вратило и плочката за навалување е совршена за седење или стоење. Висината се прилагодува од 32 "до 58 ". Метални пролетни раце безбедно држат книги за музика и песни. Се склопува за лесен транспорт. Производите на Chromacast се дизајнирани од музичари за активен плеер и обезбедуваат најдобар квалитет. Професионален склопувачки музички штанд. Издржлив и лесен. Одлично за музички книги, лаптопи, телефони и таблети. 13.5 "x 19" Навалување на плочата и е целосно прилагодлива, платформата 2 "има голема музика и тешки песни.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Креветот Творецот Заврши-Околу Кавга Слободен, Никогаш Не Се Укине Вашиот Душек Скроена Кревет Здолниште, Темносина, Калифорнија

Зарем не би сакале чист завршен изглед на здолниште во кревет каде што не треба да го кревате душекот за

DEN 1.67

МАРКИЗА ГРАУДАЦИЈА ПРСТЕН КЛАСА ПРСТЕН Година 14К Бело Злато Дипломирање Прстен Со Аметист Маркиза ЦЗ Џејмсјени Класа На Големина

ДАЛИ ВИ Е ПОТРЕБНА ДРУГА ГОДИНА? САМО НАРАЧАЈТЕ ГО ОВОЈ ПРСТЕН И ИСПРАТЕТЕ НИ ПОРАКА ИЛИ ЈАВЕТЕ НИ СЕ > Д�

DEN 1.00

Пзукиу Црвени Кеси За Ручек За Деца Момчиња Девојчиња Ацтеки Африкански Племенски Коњски Принт Чувајте Топлина Ручек Бо Со Преден

Училишна Торба За Ручек Училишна Кутија За Ручек Погодна за Градинка / Основно / Предучилишно / Средно У�

DEN 239.84

Генуискиди Женски Дуксери Дуксери Самовила Гранџ Череп Печатење Готски Долги Ракави Лабава Преголема Спортска Палто Улична Облека

Женски Патент Дуксери Палто, Ретро Череп Печатење Шема Долги Ракави Дуксери Спортски Повик Лабава палт�

DEN 0.33

Одеерби Женски Панталони Со Целосна Должина Секојдневни Џебови За Печатење Еластични Панталони Со Широки Нозе Со Средна Половина

Женски Секојдневни Џебови За Печатење Еластичен Среден Струк Удобни Широки Нозе Pants Features : 1.It изработен

DEN 367.84