• Свеж
Бели Врвови За Женски Графички Кошули Со Кратки Ракави Секојдневно Летно Странично Копче Неправилен Раб Лабав Симпатичен Кружен Врат Облечени Блузи Темно Сива XL

Бели Врвови За Женски Графички Кошули Со Кратки Ракави Секојдневно Летно Странично Копче Неправилен Раб Лабав Симпатичен Кружен

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Големина : S Биста : 100cm/39.37" ракав : 21cm/8.27" Рамо : 40cm/15.75" Должина : 70cm/27.56"Големина : М Биста : 104cm/40.94" Ракав : 22cm/8.66" Рамо : 41cm/16.14" Должина : 71cm/27.95"Големина : L Биста : 110см/43.31" ракав : 23см/9.06" рамо : 42см/16.54" должина : 72см/28.35"големина : xl биста : 116см/45.67" ракав : 24см/9.45" рамо : 43см/16.93" должина : 73см/28.74"големина : ххл Биста : 124см/48,82" ракав : 25см/9,84" рамо : 44см/17,32" должина : 74см/29,13"големина : хххл биста : 132см/51,97" ракав : 26см/10,24" рамо : 45см/17,72" должина : 75см/29,53"големина : ххххл Биста : 140см/55.12" ракав : 27см/10.63" рамо : 46см/18.11" должина : 76см/29.92"големина : хххххл биста : 148см/58.27" ракав : 28см/11.02" рамо : 47см/18.50" должина : 77см/30.31"облека совршена за Вас Омилени Фармерки,панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Должина : Редовен Материјал лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладно забележете дека деталите за големината се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Висат Или Линија За Сушење : Женски Повод : Секојдневно Вклопување : Одговара на големината на стилот : Темпераментно Патување Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Прилика : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Сезона : Цела Сезонаматеријал : Полиестер што добивате : 1xwomenени Врвни женски врвови со кратки ракави плус блузи со големина за жени секси женски блузи облечени женски секси блузи плус големина женски маици на дозвола женски блузи плус големина 5x бела блуза со кратки ракави копче за дами летни врвови и блузи 2023. женски блузи и блузи облечени туники со кратки ракави за жени блузи со кратки ракави на клиренс женски секојдневни летни врвови плус големина кошули со копчиња со кратки ракави за жени жени плус големина врвови облечени секојдневно. женски блузи со кратки ракави копче женски туника врвови краток ракав во продавница женски врвови обични виолетови блузи за жени облечени бели врвови со кратки ракави за жени под 5 долари. кратки ракави врвови за жени дами блузи и врвови дозвола. летни деловни секојдневни блузи за жени фустан со кратки ракави за жени во продавница врвови со чамец со 3/4 долги ракави женски лелеави блузи фустани со копчиња за жени 2023 женски летни врвови кси бели блузи за жени деловни секојдневни. женски кошули со копчиња со кратки ракави за летни жени врвови со кратки ракави со копчиња кошула со кратки ракави пролетни женски блузи маици канцелариски блузи за жени за работа свилени блузи за жени облечени.

Детални спецификации

Додатоци на производи