• Свеж
Свила Елементи Напредни Поправка Регенератор 16oz

Свила Елементи Напредни Поправка Регенератор 16oz

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Свила Елементи Напредно Поправка Витамин Е Регенератор со : . ВИТАМИН Е : Обезбедува антиоксидантна заштита додека ја подобрува јачината и еластичноста на косата. КУРКУМА : Богата со антиоксиданси и помага во промовирање на здрав изглед на косата. Свила : Познато е дека содржи супериорни својства на кондиционирање и додава сјај. Борба против кршење со овој хидратантен регенератор дизајниран да ги зајакне и помогне да се спречат расцепени краеви и кршење. Обезбедува антиоксидантна заштита. Промовира здрав изглед на косата.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Постелни панталони Зкозпток за жени ретро есен палазон панталони широки нозе обични влечења со високи половини на глуждот, каки,

Панталони за жени случајни летни влечења еластични џебови со постелнина со високи половини, исечени па�

DEN 3.33