• Свеж
Машка Облека Морнарица Јаглен Милвоки Бруерс Метеж Фарма Тим Пуловер Худи

Машка Облека Морнарица Јаглен Милвоки Бруерс Метеж Фарма Тим Пуловер Худи

DEN 1279.84

Од стока
Во магацинот

Подгответе се за денот со Овој Пуловер Дуксер На Тимот На Фармата Милвоки Бруерс Од Нивелвеар. Овој лесен дуксер е совршен за да ве стопли во благи услови. Мешавината Од Памук и полиестер ви обезбедува мека, удобна Качулка За Пиварници Во Милвоки, која ќе ве одржува пријатни каде и да одите. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Машинско перење, сува сува ниска. Со качулка. Долг ракав. Увезени. Нуркање хауба. Графика за печатење на екранот. Контраст боја детали. Предна торбичка џеб. Материјал : 65% Полиестер/35% Памук. Раглан ракави. Бренд : Израмнета Облека. Официјално лиценциран. Лесен дуксер погоден за благи услови.

Детални спецификации

Додатоци на производи