• Свеж
Оригинални дики женски жени со летање на патки во целост

Оригинални дики женски жени со летање на патки во целост

DEN 335.68

Од стока
Во магацинот

Тешката работа никогаш не изгледаше толку добра со оригинални комбинезони за комунални услуги на Dickes Flex Duck. Пространа опуштена фит и флексибилна ткаенина нуди удобност и леснотија на движење додека одите на денот. Изградени од цврста четкана платно патка, овие биб ќе обезбедат долготрајна издржливост што ќе издржи на абење и солза на вашето работно место. Потребни ви се повеќе алатки на вашите прсти? Бројни џебови и јамка на чекан се таму за вашите алатки додека се справувате со вашата работа, без раце. Издржливите јамки на ременот се одлични за клипинг гаџети и големиот преден џеб за патент ќе ги чува вашите лични предмети безбедни. Заедно со изобилство на функционална алатка, ќе се одморите лесно да знаете дека материјалот е со висок квалитет, направен со траен памук во тешка категорија. Ако барате работа без раце, женско вклопување и максимална удобност, овие биб беа изградени за вас. Опуштено вклопување; Флекс ткаенина за леснотија на движење; Повеќе џебови со алатки за максимално складирање; Голем преден патент џеб; Издржливите јамки на ременот овозможуваат алатки за клипинг; Прилагодливи ленти за рамо; Јамка на чекан; Се вклопува во чизми; 98% памук/2% спандекс четкано платно.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Прозорци Тркачка Јакна Машка Есенска Лежерна Лабава Надворешна Јакна Со Качулка Со Качулка Тенка Надворешна Ветроупорна Мечка

Сезона : Падобран : Мажи Материјал : Полиестерска Облека Должина : Редовна Должина На Ракавот : Тип На Шем�

DEN 755.04

Продажба Женски Кошули За Денот На Вљубените Женски Пријатна Раглан Блуза Маица Со Долги Ракави Симпатична Гном Валентин Графички

Добредојдовте Во ПРОДАВНИЦАТА ЈСГЕК Ви Посакувам пријатно шопинг искуство ВО ЈСГЕК ЈСГЕК е посветена н

DEN 1.33

95% Чист Додаток На Кислород, Пренослив Канистер Со Чист Кислород, Ја Зголемува Издржливоста, Закрепнувањето, Менталната Острина

ЧИСТО, ПРИРОДНО И БЕЗБЕДНО : ЗА разлика од стимулансите и енергетските пијалоци, кои содржат кофеин и ше�

DEN 655.84