• Свеж
Палта За Мажиw И Зима Патент Копче Качулка Облека Нови Трендови Јакна Дуксер Блуза Кафе С-10ХЛ

Палта За Мажиw И Зима Патент Копче Качулка Облека Нови Трендови Јакна Дуксер Блуза Кафе С-10ХЛ

DEN 799.84

Од стока
Во магацинот

Јотами Дома, Облека и Чевли. Потсетник : Пребарајте го името НА нашиот бренд ЈОТАМИ ВО полето за пребарување, можете да најдете други поквалитетни и достапни артикли! ! !. Пребарување Клучни Зборови : . облека, костум, облека, униформа, палто, јакна, пригушувач, ракета, џемпер, блуза, Т-маица, панталони, фармерки, кратки панталони, појас, панталони, панталони, singlet, прав грб, хулахопки, фармерки, јакна, половината-палто, дресови, мини-здолниште, запушен jaket, долна облека, градник, divingde, пижами, westerm-стил на облека, униформа, костим, пливачки костум, sportwear, униформа, облека, гардероба, облека, навика, готови облека, облека, градот алишта, двоен-гради костум, се одговараат, да се облекува, прилагодена одговараат, три-парче костим, униформа, комбинезони, формално облекување, tailcoat, утрото грб, вечер фустан, фустан грб, опашки, nightshirt, вечера јакна, frock грб, туника, overcoat, грб, topcoat, крзнено палто, три-четврт грб, прав грб, ментл, наметка, овча јакна, јакна, anorak, duffle грб, аспиратор, muff, housecoat, облекување gown, краток облекување gown, bathrobe, nightgown, nightdress, pyjamas, џеб, lapel, монтажни јака, крило јака, V деколте, sleeve, ткаенината, buttonhole, маица, блуза, маичка, вест, undershirt, поло кошула, џемпер, кратки ракави џемпер, roll-џемпер, круг-џемпер, костум, облека, ансамбл, јакна, панталони, фармерки, кратки панталони, knickers, knickerbockers, протези, појас, здолниште, поделени здолниште, сплит здолниште, underskirt, долна облека, underclothes, гаќи, панталони, гаќи, corselet, останува, корсет, waistcoat, girdle, чорапи, подвезици, suspender појас, чорапи, хулахопки, леотар, капење водови, костим за капење, костим за капење, костим за капење, бикини, престилка, чевли, сол, пета, чипка, подигање, влечки, сандала, платно чевли, јаже soled чевли, ракавици, вратоврска, лак вратоврска, капа, капа, beret, headdress, turban, природна ткаенина, памук, свила, волна, лен, синтетички ткаенини, acryl, полиестер, најлон, worsted, кашмир, обрасци, tartan, plaid, точка, stripe What ќе добие : 1 компјутер машки Капут Големина Табела : Големина : Медиум НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Големина : Биста : 102cm/40.16" Ракав : 62cm/24.41" Рамо : 44cm/17.32" Должина : 73cm/28.74" . Големина : Големи САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Големина : Биста : 106cm/41.73 "Ракав : 63cm/24.80" Рамо : 46cm/18.11 "Должина : 75cm/29.53". Големина : Х-Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Големина : Биста : 108см/42.52 "Ракав : 64см/25.20" Рамо : 48см/18.90 "Должина : 77см/30.31". Големина : ХХ-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Големина : Биста : 112см/44.09 "Ракав : 65см/25.59" Рамо : 50см/19.69 "Должина : 78см/30.71". Големина : ХХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Големина : Биста : 118см/46.46 "Ракав : 66см/25.98" Рамо : 51см/20.08 "Должина : 79см/31.10". Големина : ХХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Големина : Биста : 120см/47.24 "Ракав : 67см/26.38" Рамо : 52см/20.47 "Должина : 80см/31.50" Карактеристики : Обични Палта. Материјал : Полиестер. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Специјалниот дизајн го прави Пообичен и попривлечен за носење. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање, Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. Забелешка : Рачно или нежно перење во машина во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.

Детални спецификации

Додатоци на производи