• Свеж
Дејвид Текстил, Inc. 22 18 yd памук празнични мисирки за шиење и занаетчиска ткаенина, кафеава

Дејвид Текстил, Inc. 22 18 yd памук празнични мисирки за шиење и занаетчиска ткаенина, кафеава

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Дејвид Текстил Турција Губл памук печатење има најдобра јасност за печатење и прекрасна мека рака. Овој празничен дизајн на празници е омилен кај сите возрасни групи, а уживајќи од ватенки и занаетчии исто така! 100% памук, миење на лесна нега и сув, секој дизајн се продава од секој како разноврсен квартал на маснотии 18 "x 22 " прецизен. Совршен за ватирање, занаети, облека, декор и многу повеќе. Облечете ја масата на Денот на благодарноста со салфетки и пласмани направени од оваа ткаенина! Дејвид Текстил, Inc. 18 "x 22" Широк 100% памук за шиење и занаетчиска ткаенина 1/4 дворна четвртина од маснотии : Се продаде како пресечен квартал од 1/4 години. 100% памук. Машинско миење, суво суво, не пеглајте. Ставка за изработка на DIY. Ткаенина за печатење со памук за домашен украс, облека и јоргани. Разноврсна.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Креветот Творецот Заврши-Околу Кавга Слободен, Никогаш Не Се Укине Вашиот Душек Скроена Кревет Здолниште, Темносина, Калифорнија

Зарем не би сакале чист завршен изглед на здолниште во кревет каде што не треба да го кревате душекот за

DEN 1.67