• Свеж
Цврста Машка Еднобојна Лабава Капка Ракави На Рамената Тркалезни Дуксери За Вратот Машки Секојдневни Спортски Дуксери облечени блузи за жени

Цврста Машка Еднобојна Лабава Капка Ракави На Рамената Тркалезни Дуксери За Вратот Машки Секојдневни Спортски Дуксери облечени

DEN 153.44

Од стока
Во магацинот

Машка Еднобојна Лабава Капка Ракави На Рамената Тркалезни Дуксери За Вратот Машки Секојдневни Спортски Дуксери ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, испратете порака до us.Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.3.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!4. Носењето ќе направи да изгледате поубаво.Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Менокација : Дневно, Секојдневно Должина На Ракавот : Долг Стил : Секојдневен, Моден : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Мажи Топ Blouse Size Bust Shoulder Sleeve Lengthm118cm/46.46"47cm/18.50"68cm/26.77"72cm/28.35"L124cm/48.82"49cm/19.29"70cm/27.56"74cm/29.13"XL130cm/51.18"50cm/19.69"72cm/28.35"76cm/29.92"XXL136cm/53.54"52cm/20.47"74cm/29.13"78cm/30.71"XXXL142cm/55.91"53cm/20.87"76cm/29.92"80cm/31.50" Size : MBust : 118cm/46.46"Shoulder : 47cm/18.50"Sleeve : 68cm/26.77"Length : 72cm/28.35"Size : LBust : 124cm/48.82"Shoulder : 49cm/19.29"Sleeve : 70cm/27.56"Length : 74cm/29.13"Size : XLBust : 130cm/51.18"Shoulder : 50cm/19.69"Sleeve : 72cm/28.35"Length : 76cm/29.92"Size : XXLBust : 136cm/53.54"Shoulder : 52cm/20.47"Sleeve : 74cm/29.13"Length : 78cm/30.71"Size : XXXLBust : 142cm/55.91"Shoulder : 53cm/20.87"Sleeve : 76cm/29.92"Length : 80cm/31.50" Табела Со Големини : Големина : М Биста : 118см/46,46" Рамо : 47см/18,50" Ракав : 68см/26,77"Должина : 72см/28,35" Големина : Л Биста : 124см/48,82" Рамо : 49см/19,29" Ракав : 70см/27,56"Должина : 74см/29,13" Големина : Xl биста : 130cm/51.18" рамо : 50cm/19.69" ракав : 72cm/28.35"должина : 76cm/29.92" големина : xxl Биста : 136cm/53.54 " оваа класична, разноврсна кошула со долги ракави со редовно вклопување обезбедува Чист, закопчан изглед совршен за секоја пригода. Памучна и Полиестерска ткаенина,лесна и дише,добра еластичност, удобна за носење. Кошула со долги ракави, контраст раглан сплис ракав и качулка во боја, стил на кошула хенли со дизајн со три копчиња, лесно вклучување/исклучување. Работа, Одмор, Рекреативни Спортови, Лежење,Трчање, Запознавање, Костум За Цела Сезона. Препорачано Миење Раце / Ладно Миење Во Машина.

Детални спецификации

Додатоци на производи