• Свеж
Детски светло розов сјај Туту

Детски светло розов сјај Туту

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Да се ​​стане балет е лесно благодарение на нашите деца светло розово сјај Туту. Ако сакате таа да блесне во центарот на вниманието, ова е одличен начин. Нарачките доаѓаат како розово здолниште во стилот на Туту со сјајни дизајни. Треперливо е во текот на кој ја прави заслепувачката од која било насока. Таа ќе се чувствува како природно кога ќе облече рецитал за танцување. Подгответе се за големото шоу заедно со други балетски додатоци достапни на нашата веб -страница. Детско светло розово сјај Туту.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Дуксери Трендовски Секојдневен Копче Надолу Туника Обична Туника Класичен Вклопување Копче Надолу Туника Крст Крст Ладна

❦+Топли Совети : ве Молиме дозволете 13см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерењ

DEN 2.67