• Свеж
Елементи женски плус големина на ракав за ракав Гео печатење на врвот на врвот

Елементи женски плус големина на ракав за ракав Гео печатење на врвот на врвот

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Задебелен гео печатење и долги ракави за мафини го прават овој елокии елементи peplum top се истакнува во стил. В-врат и запалена половината од вашиот покачен изглед. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 14. Одговара : Полу вграден. Затворање : стил на пуловер. Деколте : V-врат. Ракави : Долги ракави со пафта со еластични манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Запален на половината; печатење на сите. Елоквии елементи - секојдневна мода по чувство на добри цени.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Таголдearance Заштеди Дозвола Зимски Палта За Новороденче Момче Девојка Симпатична Печатење Фланелен Разнобоен Кардиган Фланелен

Новороденче Момче Девојка Симпатична Печатење Фланелен Разнобоен Кардиган Фланелен Костуммоден дизај

DEN 442.24

Органска Памучна Сатенска Ткаенина покрај Дворот-Змејови Облаци Птици Оригами Небесно Сини Хоби Ветер Прилагодено Печатена Ткаенина

Ткаенината од лажица е одржливо отпечатена во САД користејќи нетоксични мастила и материјали од етички

DEN 0.33

Дабулиу Женски Патент Качулка Гроздобер Преголеми Пеперутка Печатење Дуксери Y2k E Девојка Широка Дуксер Меки Јакни Тинејџерски

Дабулиу Женски Патент Качулка Гроздобер Преголеми Пеперутка Печатење Дуксери Y2k E Девојка Широки Дуксе�

DEN 415.84