• Свеж
Едноставно fido oscar 6 Petite - портокал мајмун - пискавник

Едноставно fido oscar 6 Petite - портокал мајмун - пискавник

DEN 167.84

Од стока
Во магацинот

Чувајте го вашето домашно милениче и преокупирано со ова едноставно Fido Oscar 6 "Petite Porty Monkey Toy. Се одликува со портокалова мајмун. Оваа пискава играчка за кучиња од мајмуни е безбедна за животни. Сертифицирана нетоксична и без хемикалии, таа е изработена од овластен органски Ткаенина. Комбинирајте ја оваа играчка со други симпатични карактери од колекцијата. Едноставно Fido Oscar 6 "Petite - портокалова мајмун - пиксер : исто така е достапна во 10". Едноставно фидо кучиња играчки има портокалови мајмун. Сертифицирана органска ткаенина. Сертифицирана нетоксична. Бесплатно. Низок процес на боја на влијание на Еко. Светла портокалова боја. Оваа играчка крцка. Идеална за повеќето раси на кучиња. Обезбедува кучешки забавни со часови. Исто така, достапни во други симпатични дизајни (продадени одделно).

Детални спецификации

Додатоци на производи

обични шорцеви слободно време џогирање товар памучни машки летни шорцеви гроздобер спортски машки панталони секојдневни шорцеви

Совет : оваа облека е помала од нормалната големина, се препорачува да изберете поголема големина!Голем�

DEN 2.33

Големата Американска Продавница Странична Покриеност Возбуда Собрани Кревет Здолниште Со Пад Должина Серија Четкани Микрофибер-Покрива

ГОЛЕМАТА АМЕРИКАНСКА ПРОДАВНИЦАЗДОЛНИШТЕ ЗА КРЕВЕТ Со ВОЗБУДА Создава атрактивен, полиран изглед во с�

DEN 207.84