• Свеж
Атлетски дела Активна графичка маица со долги ракави на момчето, големини 4- & хаски

Атлетски дела Активна графичка маица со долги ракави на момчето, големини 4- & хаски

DEN 319.68

Од стока
Во магацинот

Мора да се има суштинско значење за секое активно момче, оваа активна графичка маица со долги ракави на атлетските работи, не само што изгледа одлично, туку и одлично се одвива добро во секоја спортска активност. Оваа маичка има активно вклопување, не премногу тесно или премногу лабаво, јака на вратот на екипажот, совршен за кој било спорт, и со вграден вграден влага за влага. Willе го задржи вашето дете свежо и удобно дури и на најжешките денови. Мека и дишечка ткаенина направена од 100% рециклиран полиестер ги прави овие тимови целосно еколошки. Изберете од најразлични одлични спортски графики за да го задржите вашиот син кул и стилски. Достапно во големини 4-18 и хаски. 100% рециклиран полиестер. Активно вклопување. Дри-работи влага. Долги ракави. Вратот на екипажот. Кул спортска графика. Достапно во големини 4-18 и големини на хаски. Машина за перење.

Детални спецификации

Додатоци на производи