• Свеж
Гледајте Мажи Автоматски Механички Турбилон Часовник Моден Бизнис Часовници Мажи Кожа Водоотпорен Прозрачен Рачен Часовник

Гледајте Мажи Автоматски Механички Турбилон Часовник Моден Бизнис Часовници Мажи Кожа Водоотпорен Прозрачен Рачен Часовник

DEN 527.84

Од стока
Во магацинот

Марка : Движење ЧЕНКСИ : Автоматски Пол На Само-Ветер : Мажи Дисплеј : Аналоген Бенд Материјал : кожен Часовник должина На опсег Приближно : 24см Ширина На Часовникот Приближно : 2.2 цмвач дијаметар На куќиштето Приближно : 4.0 цмвач Дебелина На куќиштето Приближно : 1.35 См Тежина : 74гр Пакет Вклучен : - 1 х Ченкси Пакет За Часовници : Едноставен Производ Од Пвц Торба не вклучува кутија, ако ви треба кутија за подароци, ве молиме отворете го следново ЛИНК КУПИ! https : // / точка/32756507530.хтмл?спм=а2г0о.детали.1000023.4. 6ебц5117вдхтј . . Ченкси Гледајте Мажи Автоматски Механички Турбилон Часовник Моден Бизнис Часовници Мажи Кожа Водоотпорен Прозрачен Рачен Часовник.

Детални спецификации

Додатоци на производи