• Свеж
Божиќ Од Кребс 8 Сјајна Варовник Зелена [Парче] Цврста Комерцијална Одделение Внатрешна И Надворешна Отпорна На Кршење Пластика, Ув И Водоотпорни Украси За Украси О

Божиќ Од Кребс 8 Сјајна Варовник Зелена [Парче] Цврста Комерцијална Одделение Внатрешна И Надворешна Отпорна На Кршење Пластика,

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Создавање Спомени По Еден Украс! Божиќ од Кребс Е Американски производител со Северноамерикански операции во Далас, Тексас, Розвел, Ново Мексико и Хуарез, мексико. Кребс е светски производител и дистрибутер на дизајнерско стакло, комерцијални украси отпорни на кршење, како и домашен декор. Семејна компанија веќе пет генерации, Кребс ја усоврши ликовната уметност за создавање оригинални стаклени и пластични украси отпорни на кршење повеќе од 70 години, користејќи најсовремена опрема и високо квалификувани занаетчии за производство на некои од најквалитетните стакла (вклучувајќи ловци на сонце), фигурини, комерцијални пластични украси отпорни на кршење и камени подлоги на пазарот денес. Достапно во широк спектар на бои, форми и големини. Кребс подлоги од природен камен се единствени со многу дизајни за сите прилики и вкусови. Семејството Кребс ја одржа жива ликовната уметност за создавање оригинални стаклени украси како едно од последните семејства во светот што ја продолжи традицијата на создавање карактеристични Божиќни украси со разнесено стакло, како и украси кои се совршени за украсување мали и големи простори во текот на целата година, како што се свадби, корпоративни и домашни забави, настани за игри и многу повеќе. Отпорни на УВ И Влага - Издржливите завршетоци отпорни на избледување ќе обезбедат вашите украси да останат живописни и убави сезона по сезона, и внатре и надвор. Голем комерцијален Одделение - Произведен од супер издржлив пластичен материјал отпорен НА УВ за крајна долговечност, со ултра-безбедна завртка на капачиња со навој и рафинирани заштитни завршетоци. Пријателски За деца и Миленичиња - отпорни на Избледување, пластични украси во огромна разновидност на бои, теми и големини од мали до големи, па дури и џамбо. Внатрешна и Надворешна Употреба-со завршетоци, вклучувајќи ултравиолетови (УВ) отпорни сјајни, кадифени и бонбони бои. Овие екстра големи орнаменти се совршени и за внатрешен и за надворешен декор и за потрошувачите и за комерцијалните декоратори. Вклучува : Џиновски Пластични Украси Отпорни на Кршење Од Комерцијално одделение со Завршна Обработка Отпорна НА УВ И Завртка На Капачето.

Детални спецификации

Додатоци на производи