• Свеж
Дезед Fall Дете Момче Облека Симпатична Диносаурус Дуксер Ромпер Комбинезон Со Долги Ракави Памучен Комбинезон За Новороденчиња Со Единечни Гради Слатки Комбинезо?

Дезед Fall Дете Момче Облека Симпатична Диносаурус Дуксер Ромпер Комбинезон Со Долги Ракави Памучен Комбинезон За Новороденчиња

DEN 265.44

Од стока
Во магацинот

Пад Дете Момче Облека Симпатична Диносаурус Дуксер Ромпер Комбинезон Со Долги Ракави Памучен Комбинезон За Новороденчиња Со Единечни Гради Комбинезон За Цртани Костими за Момчиња 0-24м Моден дизајн,100% Сосема Нов,квалитетен!Материјал : Тип На Свилена Шема : должина на Ракавот од Цртани Филмови : Долги Ракави Главна Боја : Како Што Покажува Сликата : Модниот Стил и модниот дизајн го прават вашето бебе попривлечно одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебињаизработен е од висококвалитетни материјали,чувство на мека рака, без никаква штета на кожата на вашето бебе ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни Поставување на екранот,Ви Благодариме За Вашето Разбирање!1 инч = 2,54 cmattence plz : чантата е само декоративен ефект.Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1pc Romper Size Табела : Големина : 70 Препорачана Возраст : 0-6 Месеци Биста : 46cm/18.1" Должина : 49cm/19.2"Големина : 80 Препорачана Возраст : 6-12 Месеци Биста : 48cm/18.8" Должина : 52cm/20.4"Големина : 90 Препорачана Возраст : 12-18 Месеци Биста : 50cm/19.6" Должина : 56cm/22.0"големина : 100 ПРЕПОРАЧАНА ВОЗРАСТ : 18-24 Месеци Биста : 53см/20.8" должина : 60см/23.6" памучна мешавина. Затворање на копчето. Машинско Перење. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. ®Прилика е Совршено вклопување за секојдневно носење,носење игра,забава,заминување,одмор,реквизити за фотографија,подароци, цела сезона итн. Најдобри Подароци За Унисекс Бебе : тоа ќе го направи вашето бебе да изгледа преслатко, Без Оглед На Божиќ, Ноќта на Вештерките, секојдневно носење, специјални настани, родендени, бебињата доенчиња можат да го користат како зимски капут или надворешна облека за костими, не само што се загреваат, туку и погодни во различни прилики. `+УСЛУГА ние сме посветени да им обезбедиме на потрошувачите висок квалитет ,мода, но зделка. ветува Брза Испорака, Најдобра Услуга По Продажбата, Брза Услуга за Клиенти Со Задоволителен И Трпелив Одговор за 24 Часа. корејска облека за бебиња облека за мали деца плетена облека за бебиња бебе ромпер новороденче облека за девојчиња божиќна облека бебе тело за бебиња облека за мали деца облека за девојчиња бебе момчиња облека бебе девојки облека божиќен ромпер бебе ноќта на вештерките костим божиќ бебе девојка облека божиќ бебе божиќна облека детска божиќна облека детска божиќна облека детска божиќна облека детска божиќна облека детска божиќна облека детска божиќна облека детска божиќна облека бебе бебе работи бебе предмети бебе костим ноќта на вештерките костим ноќта на вештерките бебе божиќ облека бебе девојка зимска облека новороденче облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24