• Свеж
Во Закачалки За Венци За Влезната Врата, Закачалка За Врата-Чиста Над Куките На Вратата, Кука За Закачалки Без Гребење За Божиќни Украси За Велигденски Есенски Венц

Во Закачалки За Венци За Влезната Врата, Закачалка За Врата-Чиста Над Куките На Вратата, Кука За Закачалки Без Гребење За Божиќни

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Clear 100% Јасни Закачалки За Венци За Влезната Врата - 2-те закачалки за венци се изработени од 100% висококвалитетна проѕирна пластика, издржлива и флексибилна, не е лесна за деформација и кршење. Во споредба со закачалката за врата од метален венец, јасните карактеристики на закачалката на вратата може да ја направат да се вклопи во вратата, оставајќи венци или украси да заземат централно место, а не куката за закачалката на вратата. И јасниот никогаш не ' рѓосува и остава траги на рамката на вратата. Одлични алатки за подобрување на празничната атмосфера✿Закачалка За Венец Без Гребење и Инсталација-преку закачалката на вратата има тркалезни и мазни рабови, не само што нема оштетување на вратата и рамката на вратата, туку и не ги повредувајте прстите. Во меѓувреме, закачалката за венец на вратата дизајнирана за инсталација бесплатно, нема потреба од алатки(без лепило, без вежба, без завртки), само закачете ја преку вратата на соодветно место, а потоа ставете венци е во ред. Едноставно и лесно за употреба, малите деца исто така можат да уживаат во ова, украсувајќи ја куќата заедно со родителите✿Закачалка За Врата Со Венци Со Повеќе Апликации-закачалката за венци на отворено може да се користи за закачување разни украси на вратите во текот на годината, не само За Божиќни венци, не ограничувајќи се на еден празник. Сите сезонски венци или украси се во ред, како ноќта На Вештерките Велигденски Есенски Летни венци украси, декор на влезната врата, Знак За Добредојде за влезната врата итн. Се разбира, нашата закачалка за венец над вратата е добра и за секојдневниот живот за закачување торби, облека, капи, чадор, клучеви или Божиќни чорапи и многу повеќе✿Се Вклопува За Повеќето Врати Над Закачалката На Вратата - закачалките за венци над широкиот дел од вратата се 4,7 см/1,85 инчи, што ја прави јасната закачалка за венец доволно широка за повеќето стандардни врати под 1,8 инчи. И нашата закачалка за гребен за внатрешни и надворешни работи работи добро за различни врати, како што се стаклена врата, метална врата, дрвена врата, врата од бура и така натаму. Неговите издржливи карактеристики ја прават куката за венец да може да се користи од година во година на ветер и дожд, и нема да избледи како метална кука✿Затворете Ја Вратата Лесно Закачалка За Венец - куката за венец е 30,5 см/12во должина, 2,6 см/1 инч ширина, а делот од држачот за венец над вратата со дебелина од само 0,2 см/0,078, што е доволно тенок за да овозможи вратата добро да се затвори и отвори. Куките за вратите за закачување се доволно цврсти за голем венец до 10 килограми, а неговата должина ќе избегне покривање на дупката На вратата, невидлива И практична Над закачалките на вратите, исто така, може широко да се користи во затворени простории, на отворено, спална соба, дневна соба,бања,не само совршена За Божиќен венец, фестивалски украси, туку и погодна за закачување и складирање на вашите палта, капи, чанти, клучеви и други над вратата кука додатоци. 12 Во Закачалки За Венци За Влезната Врата, Врата-Венец-Закачалка-Исчистете Ги Куките На Вратата, 2 Пакувајте Ја Куката За Закачалки Без Гребење За Божиќни Украси За Велигденски Есенски Венци За Ноќта на Вештерките,Знак За Добредојде За Влезната Врата.

Детални спецификации

Додатоци на производи